Toppmeny

Forside Langrenn Treningsinformasjon Trenere og aktivitetsledere

Her er oversikt over våre trenere/aktivitetsledere for sesongen 2016/2017.

Gruppe Trenere - Telefon   E-post adresse
8 år (født 09) Liselott "Lotta" Svensson 91150706   liselott.maria.svensson@hamar.kommune.no
  Rune Erling Skjønsberg 97799200   rune.erling.skjonsberg@nsb.no
9 år (født 08) Ane Børresen Wiken 48020827   ane.borresen.wiken@hamar.kommune.no
  Laila Bakkestuen Brenna 40628449   laila@brenna.biz
         
10 år (født 07) Astrid C. Hermansen 90062048   astrid.hermansen@norsk-tipping.no
  Anne Kristiansen Ingvolstad 99424662   anne.k.ingvoldstad@felleskjopet.no
  Mali Kristin Konttorp 95787897   mali_kristink@hotmail.com
  Thomas Martinsen 90500993   thm1@live.no
  Hanne K. Lundby 99785983   hkl1401@gmail.com
         
11 år (født 06) Anne Lidahl 99640977   anne.lidahl@edu.hamar.kommune.no
  Even Opsahl 48868793   even.opsahl@gmail.com
  Rune Svartvadet 41614276   r-svartv@online.no
  Teith Kyrre Dalsrud 97182687   dalsrud@online.no
         
12 år (født 05) Tommy Stener 91706864   tommste3@online.no
  Knut Jetlund 95962863   knut@jetlundweb.no
  Petter Børdahl 45862424   petter@innit.no
         
13 år (født 04) Marit Follstad 98458059   marit.follstad@gmail.com
  Lene Andreassen Bårdseng 95112363   lene.andreassen.bardseng@nav.no
  Sindre Bårdseng 99552659   sbardsen@bbnett.no
  Kjetil Alm-Kristiansen 91335494   alm-kristiansen8@hotmail.com
         
14 år (født 03) Jan Ulrik Baksjøberget 99486759   janulrik@bbnett.no
  Monica Treseng 90723927  

Monicatreseng@hotmail.com

 

         
15 og 16 år (født 02 og 01) Klubbsamarbeid Ragnhild Hafsahl Karset 90958332   ragnhildmhk@outlook.com
         
Junior/Senior Björn Ilsemann 46794613   bjoernilsemann@gmail.com
  Gjermund Bjørn 98232862   gjermund.bjorn@broadpark.no
  Ingrid Vikman 47342193   ivikman@hotmail.com
  Øystein Melby 90118958   oystein.melby@gmail.com
         
Åpen gruppe Jr/Sr Trond Sømoen 91323915   tsoemoe@frisurf.no
Norsk Tipping YC rør Roar Wilhelmsen AS Interoptikk Ottestad ASKO Skraastad Gård og Gartneri