Toppmeny

Forside Langrenn Treningsinformasjon Trenere og aktivitetsledere

Her er oversikt over våre trenere/aktivitetsledere for sesongen 2017/2018.

Gruppe Trenere - Telefon   E-post adresse
8 år (født 10) Stian Wadahl 99631912   stian.wadahl@gmail.com
  Ingrid-Anne Ingvoldstad 95750616   iingvold@online.no
  Espen Thorsrud     espthors@yahoo.no
9 år (født 09) Rune Erling Skjønsberg 97799200   rune.erling.skjonsberg@nsb.no
  Erik Krogstie 90506608   ekrogsti@frisurf.no
  Tor Dag Strand     tordagstrand4@gmail.com
  Knut Reistad     knut@reistad.no
10 år (født 08) Ane Børresen Wiken 48020827   ane.borresen.wiken@hamar.kommune.no
11 år (født 07) Astrid C. Hermansen 90062048   astrid.hermansen@norsk-tipping.no
  Mali Kristin Konttorp 95787897   mali_kristink@hotmail.com
  Thomas Martinsen 90500993   thm1@live.no
  Hanne K. Lundby 99785983   hkl1401@gmail.com
12 år (født 06) Even Opsahl 48868793   even.opsahl@gmail.com
  Teith Kyrre Dalsrud 97182687   dalsrud@online.no
13 år (født 05) Petter Dyresen Børdahl 45862424   petter@innit.no
  Stian Finstad     stian.finstad2@hamar.kommune.no
14 år (født 04) Sindre Bårdseng 99552659   sbardsen@bbnett.no
  Kjetil Alm-Kristiansen 91335494   alm-kristiansen8@hotmail.com
 2003/2002 (Team3Ski) Jan Ulrik Baksjøberget 99486759   jan.ulrik.baksjoberget@sparebanken-hedmark.no
Junior/Senior Gjermund Bjørn 98232862   gjermund.bjorn@broadpark.no
  Øystein Melby 90118958   oystein.melby@gmail.com
  Ragnhild Hafsahl Karset 90958332   ragnhildmhk@outlook.com
  Marthe Hafsahl Karset 45246061   marthe-kristine-hafsahl.karset@norsk-tipping.no
2007 + trenerstøtte Trond Sømoen 91323915   tsoemoe@frisurf.no
Norsk Tipping YC rør Roar Wilhelmsen AS Interoptikk Ottestad ASKO Skraastad Gård og Gartneri