Idrettsglede for alle
Langrenn
Kjetil Alm-Kristiansen
|
9. januar 2020

Resultater fra klubbrenn 1

Sponset av:
Betong Øst logo

Klubbrenn 1

Vang.

08.01.20

Resultatliste per klasse

Resultatliste G0-6
Plass NavnKlubb                 Tid
Almlid,Edvard W.Hamar SkiklubbFullført
Anders,BekkevoldVang skiløperforeningFullført
Bjørsland,Mathias MidtsveenNOTEAMFullført
Buer,Sivert BolstadVang skiløperforeningFullført
Ekren,Fredrik AleksanderOttestad ILFullført
Huuse,Jakob IhrstadVang skiløperforeningFullført
Huuse-Røneid,AndreasHamar SkiklubbFullført
Huuse-Røneid,MagnusHamar SkiklubbFullført
Resultatliste J0-6
Plass NavnKlubb                 Tid
NCBergsodden,SunnivaHamar Skiklubb
NCHolmen-Storslett,PiaHamar Skiklubb
NCIngvoldstad,KarolineVang skiløperforening
NCJevanord,Karen MarieHamar Skiklubb
NCJohansen,IngeborgVang skiløperforening
NCKlock,Hedda SterudHamar Skiklubb
NCNorderhaug,Ylva HaaveHamar Skiklubb
NCOtnes,MinaVang skiløperforening
NCRøsten,Hermine DahlenOttestad IL
NCStenberg,EstherVang skiløperforening
NCStenseth,AstridNOTEAM
NCTollersrud,SigneVang skiløperforening
Resultatliste G7
Plass NavnKlubb                 Tid
Bjørke,OlaOttestad ILFullført
Engebakken,MatsVang skiløperforeningFullført
Fjeldstad,Alexander HembHamar SkiklubbFullført
Ingvoldstad,Ole MortenVang skiløperforeningFullført
Opsahl,Syver SkauVang skiløperforeningFullført
R Kjendlie,MikkelHamar SkiklubbFullført
Raknerud,Torstein HoltenHamar SkiklubbFullført
Slotterøy,JohannesVang skiløperforeningFullført
Resultatliste J7
Plass NavnKlubb                 Tid
Bergsodden,ErleHamar SkiklubbFullført
Kaulum,EmilieHamarFullført
Thurmann-Nielsen,EllinorHamar SkiklubbFullført
Resultatliste G8
Plass NavnKlubb                 Tid
Almlid,Erling W.Hamar SkiklubbFullført
Bekkevold,LarsVang skiløperforeningFullført
Bjørke,JonasOttestad ILFullført
Holmen-Storslett,NilsHamar SkiklubbFullført
Huuse-Røneid,SondreHamar SkiklubbFullført
Jevanord,Haakon AkselHamar SKFullført
Johansen,SanderVang skiløperforeningFullført
Laforce,VetleHamar SkiklubbFullført
Lillejordet,JakobNOTEAMFullført
Norderhaug,Ole JohanVang skiløperforeningFullført
Reistad,BørgeVang skiløperforeningFullført
Røe,HåkonVang skiløperforeningFullført
Tollersrud,OlaVang skiløperforeningFullført
Walberg-Olstad,AugustHamar SkiklubbFullført
Resultatliste J8
Plass NavnKlubb                 Tid
Fjøsne,AnnaVang skiløperforening/ Vang skiFullført
Grimsrud,AnineNOTEAMFullført
Nylund,MatildeVang skiløperforeningFullført
Otnes,MartineVang skiløperforeningFullført
Skjeset,Julie GjessingVang skiløperforeningFullført
Slagsvold,Ellinor SveenHamar SkiklubbFullført
Slotterøy,IngvildVang skiløperforeningFullført
Storvik,Marianne BusterudVang skiløperforeningFullført
Thorsteinsen,HeddaVang skiløperforeningFullført
Aasheim,MatheaNOTEAMFullført
Resultatliste G9
Plass NavnKlubb                 Tid
Bekkoisen,AxelVang skiløperforeningFullført
Bjørnstad,Ole MartinusHamarFullført
Edvardsen,Noa SOttestad ILFullført
Fosserud,TrymVang skiløperforeningFullført
Horten,Edin BjørsethVang skiløperforeningFullført
Klock,EvenHamar SkiklubbFullført
Malonæs-Skjæret,SondreOttestad ILFullført
Norderhaug,Trym HaaveHamar SkiklubbFullført
Rusten,Theodor DahlenOttestad ILFullført
Tollersrud,LudvigVang skiløperforeningFullført
Urset,KristianVang skiløperforeningFullført
Resultatliste J9
Plass NavnKlubb                 Tid
Bjørnsen,Thea RognliVang skiløperforeningFullført
Ekren,Gwen AuroraOttestad ILFullført
Libak-Feiring,EliseVang skiløperforeningFullført
Linholt,TheaHamar SkiklubbFullført
Stenberg,MariVang skiløperforeningFullført
Resultatliste G10
Plass NavnKlubb                 Tid
Bergsodden,JohannesHamar SkiklubbFullført
Dobloug,Ole JørgenVang skiløperforeningFullført
Dåsnes,SivertVang skiløperforeningFullført
Edelsteen,VetleVang skiløperforeningFullført
Laforcehalden,EirikHamar SkiklubbFullført
Mykleset,NiklasVang skiløperforeningFullført
Orskaug,KittilHamar SkiklubbFullført
Raknerud,Lars HoltenHamar SkiklubbFullført
Sandvold,BenjaminNOTEAMFullført
Slette,Simon KjølleHamar SkiklubbFullført
Slotterøy,IsakVang skiløperforeningFullført
Thurmann-Nielsen,ØysteinHamar SkiklubbFullført
Resultatliste J10
Plass NavnKlubb                 Tid
Ingvoldstad,Amalie GunstadVang skiløperforeningFullført
Rud,Maren BlekenVang skiløperforeningFullført
Røe,SigneVang skiløperforeningFullført
Resultatliste G12
Plass NavnKlubb                 Tid
1Kolloen,EmilRingsaker IF08:01 + 00:00
2Jensrud,Henrik SebastianHamar Skiklubb08:07 + 00:06
3Ålhus,PederOttestad IL10:28 + 02:27
4Laforce,SondreNOTEAM10:52 + 02:51
5Bjørke,TrymOttestad IL11:14 + 03:13
6Thorsteinsen,Trond EdvardVang skiløperforening11:25 + 03:24
7Horten,Liam BjørsethVang skiløperforening12:07 + 04:06
8R Kjendlie,LudvikHamar Skiklubb12:55 + 04:54
9Thorsteinsen,OliverVang skiløperforening13:32 + 05:31
Resultatliste J12
Plass NavnKlubb                 Tid
1Wiken,EllaVang skiløperforening10:02 + 00:00
2Stenseth,AdelinOttestad IL10:23 + 00:21
3Åstrøm,Ella MartineOttestad sko11:24 + 01:22
4Hegrum,AstriNOTEAM13:01 + 02:59
5Hanstad,Karoline BuerOttestad IL15:00 + 04:58
Resultatliste G11
Plass NavnKlubb                 Tid
Alm-Kristiansen,SindreVang skiløperforeningFullført
Buer,Jørgen BolstadVang skiløperforeningFullført
Elvsebakken,HeineVang skiløperforeningFullført
Engebakken,MikkelVang skiløperforeningFullført
Glomseth,Jarle WeiumVang skiløperforeningFullført
Hatlemark,Håkon SørlieOttestad ILFullført
Ingvoldstad,ErikVang skiløperforeningFullført
Jørstad,Erik HaugHamar SkiklubbFullført
Kjærnes,VemundHamar SkiklubbFullført
Lillejordet,PederNOTEAMFullført
Norderhaug,Emil HaaveHamar SkiklubbFullført
Opsahl,Mikkel SkauVang skiløperforeningFullført
Vestrum,MagnusVang skiløperforeningFullført
Resultatliste J11
Plass NavnKlubb                 Tid
Holmen-Storslett,NoraHamar SkiklubbFullført
Huuse,Lotta IhrstadHamar SkiklubbFullført
Jevanord,Ingrid SofieHamar SKFullført
Jørstad,Nora HaugHamar SkiklubbFullført
Resultatliste G14
Plass NavnKlubb                 Tid
1Lillejordet,Jonas LidahlVang skiløperforening09:58 + 00:00
2Dåsnes,OlaVang skiløperforening10:23 + 00:25
3Kvarstad,HenrikHamar Skiklubb10:46 + 00:48
4Opsahl,Mathias SkauVang skiløperforening11:30 + 01:32
5Galgum,BastianVang skiløperforening11:34 + 01:36
6Dahl,Sander BjaanesHamar Skiklubb11:56 + 01:58
Resultatliste G13
Plass NavnKlubb                 Tid
1Bøhleng,Sturla DahlHamar Skiklubb11:27 + 00:00
2Blom-Hagen,OdinVang skiløperforening12:28 + 01:01
3Finstad,Håkon HaugenVang skiløperforening12:58 + 01:31
4Brenden,AlbertHamar Skiklubb15:45 + 04:18
5Bull Aakrann,AleksanderVang skiløperforening16:00 + 04:33
6Reistad,NoreVang skiløperforening16:42 + 05:15
Resultatliste J14
Plass NavnKlubb                 Tid
1Kleven,MartineOttestad IL11:27 + 00:00
2Berget,Johanne GyltheVang skiløperforening11:49 + 00:22
3Bjørnstad,EmmaHamar Skiklubb11:55 + 00:28
4Jensrud,Tuva OthilieHamar Skiklubb12:32 + 01:05
5Linholt,EmmaHamar Skiklubb12:37 + 01:10
6Dobloug,Sina MarieVang skiløperforening13:29 + 02:02
Resultatliste J13
Plass NavnKlubb                 Tid
1Hermansen,ChristianeVang skiløperforening11:26 + 00:00
2Skramstad,Eli AnneVang skiløperforening11:34 + 00:08
3Bjerke,Kaja AarskogOttestad IL11:54 + 00:28
4Libak-Feiring,MarteVang skiløperforening12:23 + 00:57
5Jørstad,Elise HaugHamar Skiklubb12:27 + 01:01
6Ingvoldstad,OlineVang skiløperforening13:04 + 01:38
7Longva,Signe EideOttestad IL13:16 + 01:50
8Rud,Mina BlekenVang skiløperforening13:43 + 02:17
9Fure,Karen BørresenHamar Skiklubb13:52 + 02:26
Resultatliste Trim
Plass NavnKlubb                 Tid
1Norderhaug,PålHamar Skiklubb11:13 + 00:00
2Kjærnes,KjetilHamar Skiklubb11:14 + 00:01
3Raknerud,MartinHamar Skiklubb11:52 + 00:39
4Gjessing,IngvildVang skiløperforening13:01 + 01:48
5Ingvoldstad,Anne KVang skiløperforening13:30 + 02:17
6Bårdseth,KnutNOTEAM13:58 + 02:45
7Stenseth,RagnaNOTEAM16:48 + 05:35
8Martinsen,ThomasVang skiløperforening17:58 + 06:45
Resultatliste G16
Plass NavnKlubb                 Tid
1Korsbakken Holmen,MattisNOTEAM17:01 + 00:00
2Fjermedal,HenrikHamar Skiklubb17:03 + 00:02
3Blom-Hagen,IverVang skiløperforening17:11 + 00:10
4Fure,AndersHamar Skiklubb17:15 + 00:14
5Krogh,VegardOttestad IL17:22 + 00:21
6Stramrud,MartinHamar Skiklubb17:39 + 00:38
7Liahagen,HermanOttestad IL18:18 + 01:17
8Lindberget,JohannesVang skiløperforening19:11 + 02:10
9Dobloug,Jens HaraldVang skiløperforening19:43 + 02:42
10Bårdseth,SimenVang skiløperforening20:58 + 03:57
Resultatliste G15
Plass NavnKlubb                 Tid
1Hermansen,AndreasVang skiløperforening16:35 + 00:00
2Kolloen,PetterRingsaker IF17:24 + 00:49
3Skåret,MathiasHamar Skiklubb17:33 + 00:58
4Finstaz,Sivert HaugenVang skiløperforening17:36 + 01:01
5Flagstad,TorjusVang skiløperforening18:48 + 02:13
6Fosserud,StormVang skiløperforening21:12 + 04:37
7Dørum,Adrian RogstadVang skiløperforening23:36 + 07:01
Resultatliste M19-20
Plass NavnKlubb                 Tid
1Rustad,SigurdVang skiløperforening28:01 + 00:00
Resultatliste MS
Plass NavnKlubb                 Tid
1Nordli,Simen EngebretsenVang skiløperforening25:29 + 00:00
2Baksjøberger,SanderVang skiløperforening27:31 + 02:02
3Lie,HenningVang skiløperforening27:48 + 02:19
4KVERNEVIK,Thor EmilVang skiløperforening29:37 + 04:08
5Almlid,EspenHamar Skiklubb30:14 + 04:45
6Kleven,ErikOttestad IL30:47 + 05:18
7Syversen,ErikHamar Skiklubb31:20 + 05:51
8Jevanord,Lars ErikHamar Skiklubb32:08 + 06:39
Resultatliste K17
Plass NavnKlubb                 Tid
1Galgum,Nina CorneliaVang skiløperforening21:57 + 00:00
2Thorsteinsen,AlbertineVang skiløperforening23:02 + 01:05
Resultatliste KS
Plass NavnKlubb                 Tid
1Svenkerud,Marit KristineVang skiløperforening21:28 + 00:00
Resultatliste J16
Plass NavnKlubb                 Tid
1Hult,IdaOttestad IL18:35 + 00:00
2Longva,Live EideOttestad IL19:34 + 00:59
3Dåsnes,EmmaVang skiløperforening19:56 + 01:21
4Bårdseng,EllinorVang skiløperforening21:05 + 02:30
Resultatliste J15
Plass NavnKlubb                 Tid
1Ranestad,Mari OvidiaHamar Skiklubb19:46 + 00:00
2Syversen,MajaHamar Skiklubb23:34 + 03:48

Kjetil Alm-Kristiansen

Relaterte innlegg

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Call to action

BDO-mila – byløpet som passer alle!

Vår sponsor BDO arrangerer BDO-mila tirsdag 30. april i Strandgateparken! BDO-mila er et sosialt lavterskelløp som BDO arrangerer sammen med Ottestad Sykkel ILog Redd Barna. Alle kan delta! Gratis påmelding og t-skjorte til alle. BDO-Mila 2024 på Hamar har 5…...

Anna Bårdseng

Sesongens siste klubbrenn 04.04 – valgfri distanse uten tidtaking

Vi avslutter skisesongen på Gåsbu skistadion med et aller siste klubbrenn torsdag 04.04. Klubbrennet går i fristil, der utøver selv velger ønsket distanse. Ingen tidtaking. Løypene er de blå NM løypene. Distanse og starttidspunkt DistanseStarttidspunkt1 km (0,65)18:302 km18:353,75 km18:405 km18:4510…...

Anna Bårdseng

Birkenbuss går som planlagt søndag!

Vi må rette en stor takk til Elverum turbuss for god service! Den planlagte birkenbuss flyttes til søndag, og går som planlagt til samme tidspunkt. Birkenbuss VSF har organisert buss til Birkebeinerrennet 17. mars. Alle er velkomne til å benytte…...

Anna Bårdseng