Idrettsglede for alle
Langrenn
Kjetil Alm-Kristiansen
|
15. januar 2020

Resultater fra klubbrenn 2

Sponset av:
Spar logo

Klubbrenn 2

Vang.

15.01.20

Resultatliste per klasse

Resultatliste G0-6
Plass NavnKlubb                 Tid
Almlid,Edvard W.Hamar SkiklubbFullført
Almlid,JakobHamar SkiklubbFullført
Bekkevold,AndersVang skiløperforeningFullført
Bjørsland,Mathias MidtsveenNOTEAMFullført
Buer,Sivert BolstadVang skiløperforeningFullført
Fosserud,OdinVang skiløperforeningFullført
Huse,Ludvig IhrstadVang skiløperforeningFullført
Nordstrøm,JensVang skiløperforeningFullført
Nygården,FelixVang skiløperforeningFullført
Sandvoll,MattisNOTEAMFullført
Aas,Simen BekkevoldVang skiløperforeningFullført
Resultatliste J0-6
Plass NavnKlubb                 Tid
Antonsen,Tilde A.Vang skiløperforeningFullført
Bergsodden,SunnivaHamar SkiklubbFullført
Duseth,Johanne RøeVang skiløperforeningFullført
Holmen-Storslett,PiaHamar SkiklubbFullført
Jevanord,Karen MarieHamar SkiklubbFullført
Johansen,IngeborgVang skiløperforeningFullført
Norderhaug,Ylva HaaveHamar SkiklubbFullført
Nygården,AnineVang skiløperforeningFullført
Stenberg,EstherVang skiløperforeningFullført
Tollersrud,SigneVang skiløperforeningFullført
Resultatliste G7
Plass NavnKlubb                 Tid
Bjørke,OlaOttestad ILFullført
Engebakken,MatsVang skiløperforeningFullført
Ingvolstad,Ole MortenVang skiløperforeningFullført
Kjendlie,MikkelHamar SkiklubbFullført
Nordstrøm,JonVang skiløperforeningFullført
Raknerud,Torstein HoltenHamar SkiklubbFullført
Slotterøy,JohannesVang skiløperforeningFullført
Resultatliste J7
Plass NavnKlubb                 Tid
Bergsodden,ErleHamar SkiklubbFullført
Thurmann-Nielsen,EllinorHamar SkiklubbFullført
Resultatliste G8
Plass NavnKlubb                 Tid
Almlid,Erling W.Hamar SkiklubbFullført
Bekkevold,LarsVang skiløperforeningFullført
Bjørke,JonasOttestad ILFullført
Holmen-Storslett,NilsHamar SkiklubbFullført
Huuse-Røneid,SondreHamar SkiklubbFullført
Jevanord,Haakon AkselHamar SkiklubbFullført
Johansen,SanderVang skiløperforeningFullført
Kjeverud,IsakNOTEAMFullført
Laforce,Vetle BrorHamar SkiklubbFullført
Nessmo,Eirik SveumHamar SkiklubbFullført
Norderhaug,Ole J.Vang skiløperforeningFullført
Reistad,BørgeVang skiløperforeningFullført
Røe,HåkonVang skiløperforeningFullført
Tollersrud,OlaVang skiløperforeningFullført
Walberg-Olstad,AugustHamar SkiklubbFullført
Westerheimhalseth,JonasOttestad IL/ OttestadFullført
Resultatliste J8
Plass NavnKlubb                 Tid
Alhaug,EirHamar SkiklubbFullført
Bakkestuen Brenna,AgnesVang skiløperforeningFullført
Fjøsne,AnnaVang skiløperforeningFullført
Gravdal,Oda M.MVang skiløperforeningFullført
Jensen,Jenni KarsbergNOTEAMFullført
Nylund,MatildeVang skiløperforeningFullført
Skjeset,JulieVang skiløperforeningFullført
Slotterøy,IngvildVang skiløperforeningFullført
Storvik,Marianne BusterudVang skiløperforeningFullført
Thorsteisen,HeddaVang skiløperforeningFullført
Resultatliste G9
Plass NavnKlubb                 Tid
Bjørnstad,Ole MartinusHamarFullført
Flagstad,GustavOttestad ILFullført
Fosserud,TrymVang skiløperforeningFullført
Horten,Edin BjørsethVang skiløperforeningFullført
Klock,Even SterudHamar SkiklubbFullført
Malonæs-Skjæret,SondreOttestad ILFullført
Norderhaug,Trym HaaveHamar SkiklubbFullført
Olsen,Aksel B.Vang skiløperforeningFullført
Tollersrud,LudvigVang skiløperforeningFullført
Urdal,Aune BjørnssønnVang skiløperforeningFullført
Urset,KristianVang skiløperforeningFullført
Aalstad,OskarVang skiløperforeningFullført
Resultatliste J9
Plass NavnKlubb                 Tid
Libak-Feiring,EliseVang skiløperforeningFullført
Linholt,TheaHamar SkiklubbFullført
Stenberg,MariVang skiløperforeningFullført
Resultatliste G10
Plass NavnKlubb                 Tid
Bergsodden,JohannesHamar SkiklubbFullført
Dobloug,Ole JørgenVang skiløperforeningFullført
Dåsnes,SivertVang skiløperforeningFullført
Edelsteen,VetleVang skiløperforeningFullført
Halden,Eirik LaforceHamar SkiklubbFullført
Mykleset,NiklasVang skiløperforeningFullført
Orskaug,KittilHamar SkiklubbFullført
Raknerud,Lars HoltenHamar SkiklubbFullført
Sandvold,BenjaminVang skiløperforeningFullført
Slette,Simon KjølleHamar SkiklkubbFullført
Slotterøy,IsakVang skiløperforeningFullført
Thurmann-Nielsen,ØysteinHamar SkiklubbFullført
Resultatliste J10
Plass NavnKlubb                 Tid
Rud,Maren BlekenVang skiløperforeningFullført
Røe,SigneVang skiløperforeningFullført
Resultatliste G12
Plass NavnKlubb                 Tid
1Jensrud,Henrik SebastianHamar Skiklubb07:57 + 00:00
2Ålhus,PederOttestad IL09:36 + 01:39
3Laforce,SondreHamar Skiklubb09:58 + 02:01
4Horten,Liam BjørsethVang skiløperforening11:37 + 03:40
5Thorsteinsen,Trond EdvardVang skiløperforening12:43 + 04:46
6Thorsteinsen,OliverVang skiløperforening12:57 + 05:00
Resultatliste J12
Plass NavnKlubb                 Tid
1Wiken,EllaVang skiløperforening09:41 + 00:00
2Stenseth,AdelinOttestad IL10:06 + 00:25
3Hegrum,AstriOttestad IL11:47 + 02:06
4Åstrøm,Ella MartineOttestad IL12:27 + 02:46
5Hanstad,Karoline BuerOttestad IL13:57 + 04:16
Resultatliste G11
Plass NavnKlubb                 Tid
Alhaug,AskHamar SkiklubbFullført
Buer,Jørgen BolstadVang skiløperforeningFullført
Elvsvebakken,HeineVang skiløperforeningFullført
Engebakken,MikkelVang skiløperforeningFullført
Glomseth,Jarle WeiumVang skiløperforeningFullført
Hatlemark,Håkon SørlieOttestad ILFullført
Jørstad,Erik HaugHamar SkiklubbFullført
Kjærnes,VemundHamar SkiklubbFullført
Lillejordet,PederStange Sp.Kl.Fullført
Norderhaug,Emil HaaveHamar SkiklubbFullført
Resultatliste J11
Plass NavnKlubb                 Tid
Jevanord,Ingrid SofieHamar SkiklubbFullført
Jørstad,Nora HaugHamar SkiklubbFullført
Resultatliste G14
Plass NavnKlubb                 Tid
1Lillejordet,Jonas LidahlVang skiløperforening09:40 + 00:00
2Kvarstad,HenrikHamar Skiklubb10:00 + 00:20
3Dåsnes,OlaVang skiløperforening10:06 + 00:26
4Galgum,Bastian KVang skiløperforening11:06 + 01:26
5Haugli,SverreHamar Skiklubb12:07 + 02:27
6Opsahl,Mathias SkauVang skiløperforening/ Vang12:27 + 02:47
Resultatliste G13
Plass NavnKlubb                 Tid
1Bøhleng,Sturla DahlHamar Skiklubb10:55 + 00:00
2Blom-Hagen,OdinVang skiløperforening12:16 + 01:21
3Stramrud,ErikHamar Skiklubb12:24 + 01:29
4Brenden,AlbertHamar Skiklubb14:47 + 03:52
5Bull Aakrann,Aleksander V.Vang skiløperforening15:07 + 04:12
Resultatliste J14
Plass NavnKlubb                 Tid
1Kleven,MartineOttestad IL10:48 + 00:00
2Jensrud,Tuva OthilieHamar Skiklubb11:45 + 00:57
3Berget,Johanne GyltheVang skiløperforening12:04 + 01:16
4Dobloug,Sina MarieVang skiløperforening12:20 + 01:32
Resultatliste J13
Plass NavnKlubb                 Tid
1Hermansen,ChristianeVang skiløperforening11:18 + 00:00
2Skramstad,Eli AnneVang skiløperforening11:27 + 00:09
3Jørstad,Elise HaugHamar Skiklubb11:33 + 00:15
4Malonæs-Skjæret,CharlotteOttestad IL11:49 + 00:31
5Bjerke,Kaja AarskogOttestad IL12:23 + 01:05
6Libak-Feiring,MarteVang skiløperforening12:28 + 01:10
7Longva,Signe EideOttestad IL12:51 + 01:33
8Ingvoldstad,OlineVang skiløperforening13:07 + 01:49
9Rud,Mina BlekenVang skiløperforening13:12 + 01:54
10Engebakken,MartineVang skiløperforening13:21 + 02:03
11Fure,Karen BørresenHamar Skiklubb13:47 + 02:29
12Mykleset,TuvaVang skiløperforening15:01 + 03:43
Resultatliste Trim
Plass NavnKlubb                 Tid
1Kjærnes,KjetilHamar Skiklubb11:04 + 00:00
2Norderhaug,PålHamar Skiklubb11:18 + 00:14
3Flagstad,HelgeVang skiløperforening11:35 + 00:31
4Skjeset,AndersVang skiløperforening11:54 + 00:50
5Raknerud,Hans MartinNOTEAM11:57 + 00:53
6Lerkendal,MarieNOTEAM12:51 + 01:47
7Ingvoldstad,Anne KVang skiløperforening13:43 + 02:39
Resultatliste G16
Plass NavnKlubb                 Tid
1Blom-Hagen,IverVang skiløperforening15:55 + 00:00
2Fjermedal,HenrikHamar Skiklubb16:35 + 00:40
3Fure,AndersHamar Skiklubb16:47 + 00:52
4Stramrud,MartinHamar Skiklubb16:50 + 00:55
5Holmen,Mattis KorsbakkenNOTEAM16:51 + 00:56
6Liahagen,HermanOttestad IL17:22 + 01:27
7Dobloug,Jens HaraldVang skiløperforening18:35 + 02:40
8Lindberget,JohannesVang skiløperforening18:48 + 02:53
9Bårdseth,SimenVang skiløperforening/ Vang skiløper forening22:09 + 06:14
Resultatliste G15
Plass NavnKlubb                 Tid
1Hermansen,AndreasVang skiløperforening16:35 + 00:00
2Skåret,MathiasHamar Skiklubb17:21 + 00:46
3Finstad,Sivert HaugenVang skiløperforening17:23 + 00:48
4Flagstad,TorjusVang skiløperforening19:08 + 02:33
5Dørum,Adrian RogstadVang skiløperforening24:25 + 07:50
Resultatliste M17
Plass NavnKlubb                 Tid
1Berget,Nikolai GyltheVang skiløperforening29:32 + 00:00
2Lindaas,MatsNOTEAM33:16 + 03:44
Resultatliste M19-20
Plass NavnKlubb                 Tid
1Rustad,SigurdVang skiløperforening27:52 + 00:00
2Frøisland,EskilVang skiløperforening28:29 + 00:37
3Lindaas,EvenNOTEAM30:01 + 02:09
Resultatliste MS
Plass NavnKlubb                 Tid
1Baksjøberget,Sander LeinanNOTEAM27:16 + 00:00
2Lie,HenningVang skiløperforening28:22 + 01:06
3Kleven,ErikOttestad IL30:17 + 03:01
4KVERNEVIK,Thor EmilVang skiløperforening30:31 + 03:15
5Bjørsland,EyvindNOTEAM31:19 + 04:03
6Almlid,EspenHamar Skiklubb31:32 + 04:16
7Olsen,TommyOttestad IL31:40 + 04:24
8Hagen,Gjermund B.Vang skiløperforening32:30 + 05:14
9Syversen,ErikHamar Skiklubb33:01 + 05:45
Resultatliste K17
Plass NavnKlubb                 Tid
1Galgum,Nina Cornelia KVang skiløperforening21:01 + 00:00
2Thorsteinsen,AlbertineVang skiløperforening21:02 + 00:01
Resultatliste KS
Plass NavnKlubb                 Tid
1Svenkerud,Marit KristineVang skiløperforening20:41 + 00:00
Resultatliste K19-20
Plass NavnKlubb                 Tid
1Bårdseng,AnnaVang skiløperforening18:10 + 00:00
2Sem,SolvårHamar Skiklubb21:54 + 03:44
Resultatliste J16
Plass NavnKlubb                 Tid
1Hult,IdaOttestad18:35 + 00:00
2Dåsnes,EmmaVang skiløperforening18:40 + 00:05
3Longva,Live EideOttestad IL20:07 + 01:32
4Bekkevold,JuneNordbygda/Løten Ski31:49 + 13:14
Resultatliste J15
Plass NavnKlubb                 Tid
1Syversen,MajaHamar Skiklubb23:02 + 00:00
2Henriksen,MarenVang skiløperforening25:25 + 02:23

Kjetil Alm-Kristiansen

Relaterte innlegg

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Call to action

BDO-mila – byløpet som passer alle!

Vår sponsor BDO arrangerer BDO-mila tirsdag 30. april i Strandgateparken! BDO-mila er et sosialt lavterskelløp som BDO arrangerer sammen med Ottestad Sykkel ILog Redd Barna. Alle kan delta! Gratis påmelding og t-skjorte til alle. BDO-Mila 2024 på Hamar har 5…...

Anna Bårdseng

Sesongens siste klubbrenn 04.04 – valgfri distanse uten tidtaking

Vi avslutter skisesongen på Gåsbu skistadion med et aller siste klubbrenn torsdag 04.04. Klubbrennet går i fristil, der utøver selv velger ønsket distanse. Ingen tidtaking. Løypene er de blå NM løypene. Distanse og starttidspunkt DistanseStarttidspunkt1 km (0,65)18:302 km18:353,75 km18:405 km18:4510…...

Anna Bårdseng

Birkenbuss går som planlagt søndag!

Vi må rette en stor takk til Elverum turbuss for god service! Den planlagte birkenbuss flyttes til søndag, og går som planlagt til samme tidspunkt. Birkenbuss VSF har organisert buss til Birkebeinerrennet 17. mars. Alle er velkomne til å benytte…...

Anna Bårdseng