Idrettsglede for alle
Langrenn
Kjetil Alm-Kristiansen
|
29. januar 2020

Resultater fra klubbrenn 3

Sponset av:
Sparebank 1 Østlandet logo

Klubbrenn 3

Vang.

29.01.20

Resultatliste per klasse

Resultatliste FH Stående
Plass NavnKlubb                 Tid
1Slette,Fredrik KjølleHamar Skiklubb24:13 + 00:00
Resultatliste G0-6
Plass NavnKlubb                 Tid
Almli,EdvardHamar SkiklubbFullført
Almli,JakobHamar SkiklubbFullført
Bekkevold,AndersVang SkiløperforeningFullført
Bjørsland,Mathias MidtsveenNOTEAMFullført
Buer,Sivert BolstadVang SkiløperforeningFullført
Busterud – Stårvik,KristofferVang SkiløperforeningFullført
Ekren,Fredrik AleksanderOttestad ILFullført
Fosserud,OdinVang SkiløperforeningFullført
Huuse,Jakob IhrstadHamar SkiklubbFullført
Huuse-Røneid,AndreasHamar SkiklubbFullført
Huuse-Røneid,MagnusHamar SkiklubbFullført
Karsberg – Jensen,JohanNOTEAMFullført
Kleven,JensVang ILFullført
Nygården,FelixVang SkiløperforeningFullført
Aas,Simen BekkevoldVang SkiløperforeningFullført
Resultatliste J0-6
Plass NavnKlubb                 Tid
Dufset,Ada KildahlNOTEAMFullført
Dufseth,Johanne RøeVang SkiløperforeningFullført
Haugereid,MajaSpjettfjellets VennerFullført
Holmen-Storslett,PiaHamar SkiklubbFullført
Ingvoldstad,KarolineVang SkiløperforeningFullført
Jevanord,Karen MarieHamar SkiklubbFullført
Johansen,IngeborgVang SkiløperforeningFullført
Norderhaug,Ylva HaaveHamar SkiklubbFullført
Nygården,AnineVang SkiløperforeningFullført
Røsten,Hermine DahlenOttestad ILFullført
Slagsvold,Mathilde SveenHamar SkiklubbFullført
Stenberg,EstherVang SkiløperforeningFullført
Stenseth,AstridOttestad ILFullført
Tollersrud,SigneVang SkiløperforeningFullført
Urset,GunhildVang SkiløperforeningFullført
Resultatliste G7
Plass NavnKlubb                 Tid
Bjørke,OlaOttestad ILFullført
Engebakken,MatsNOTEAMFullført
Ingvoldstad,Ole MortenVang SkiløperforeningFullført
Kjendlie,Mikkel RustadbakkenHamar SkiklubbFullført
Opsahl,Syver SVang SkiløperforeningFullført
Slotterøy,JohannesVang SkiløperforeningFullført
Resultatliste J7
Plass NavnKlubb                 Tid
Bergsodden,ErleHamar SkiklubbFullført
Kaulum,EmilieHamar SkiklubbFullført
Resultatliste G8
Plass NavnKlubb                 Tid
Almli,ErlingHamar SkiklubbFullført
Bekkevold,LarsVang SkiløperforeningFullført
Bjørke,JonasOttestad ILFullført
Halseth,Jonas WesterheimOttestad IL skiFullført
Holmen-Storslett,NilsHamar SkiklubbFullført
Huuse-Røneid,SondreHamar SkiklubbFullført
Jevanord,Haakon AkselHamar SkiklubbFullført
Johansen,SanderVang SkiløperforeningFullført
Kleven,JohnVang IL/ VangFullført
Laforce,Vetle BrorHamar SkiklubbFullført
Norderhaug,Ole JohanVang SkiløperforeningFullført
Reistad,BørgeVang SkiløperforeningFullført
Røe,HåkonVangFullført
Tollersrud,OlaVang SkiløperforeningFullført
Resultatliste J8
Plass NavnKlubb                 Tid
Alhaug,EirHamar SkiklubbFullført
Busterud-Stårvik,MarianneNOTEAMFullført
Grimsrud,AnineVang SkiløperforeningFullført
Grøndalen,Oda MarieVang SkiløperforeningFullført
Korsberg-Jensen,JennyNOTEAMFullført
Nylund,MatildeVang SkiløperforeningFullført
Slagsvold,Ellinor SeveenHamar SkiklubbFullført
Slotterøy,IngvildVang skiløper foreningFullført
Vangen,UnaVang SkiløperforeningFullført
Resultatliste G9
Plass NavnKlubb                 Tid
Bjerke,Jakob AarskogOttestad ILFullført
Bjørnstad,Ole MartinusHamarFullført
Dahl,EmilVang SkiløperforeningFullført
Edvardsen,NoaOttestadFullført
Fosserud,TrymVang SkiløperforeningFullført
Horten,Edin BjørsethVang SkiløperforeningFullført
Jordheim,Eskil MalmoOttestad IL skiFullført
Malonæs-Skjæret,SondreOttestad ILFullført
Norderhaug,Trym HaaveHamar SkiklubbFullført
Røsten,Theodor DahlenOttestad ILFullført
Tollerdrud,LudvigVang SkiløperforeningFullført
Urset,KristianVang SkiløperforeningFullført
Resultatliste J9
Plass NavnKlubb                 Tid
Ekren,Gwen AuroraOttestad ILFullført
Libak – Feiring,EliseVang SkiløperforeningFullført
Stenberg,MariVang SkiløperforeningFullført
Resultatliste G10
Plass NavnKlubb                 Tid
Bergsodden,JohannesHamar SkiklubbFullført
Dobloug,Ole JørgenVang SkiløperforeningFullført
Dåsnes,SivertVang SkiløperforeningFullført
Edelsteen,VetleVang SkiløperforeningFullført
Laforcehalden,EirikHamar SkiklubbFullført
Mykleset,NiklasVang SkiløperforeningFullført
Raknerud,Lars HoltenHamar SkiklubbFullført
Sandvold,BenjaminVang SkiløperforeningFullført
Slette,Simon KjølleHamar SkiklubbFullført
Slotterøy,IsakVang SkiløperforeningFullført
Thurmann-Nielsen,ØysteinHamar SkiklubbFullført
Resultatliste J10
Plass NavnKlubb                 Tid
Ingvoldstad,AmalieVang SkiløperforeningFullført
Rud,Maren BlekenVang SkiløperforeningFullført
Røe,SigneVangFullført
Resultatliste G12
Plass NavnKlubb                 Tid
1Kolloen,EmilNOTEAM08:23 + 00:00
2Ålhus,PederOttestad IL10:17 + 01:54
3Bjørke,TrymOttestad IL10:39 + 02:16
4Laforce,SondreHamar Skiklubb10:51 + 02:28
5Kaulum,MartinHamar Skiklubb11:07 + 02:44
6Horten,Liam BjørsethVang Skiløperforening12:24 + 04:01
Resultatliste J12
Plass NavnKlubb                 Tid
1Wiken,EllaVang Skiløperforening09:54 + 00:00
2Stenseth,AdelinOttestad IL ski10:00 + 00:06
3Åstrøm,Ella MartineOttestad IL11:44 + 01:50
4Hegrum,AstriOttestad IL12:27 + 02:33
5Hanstad,Karoline BuerOttestad ski14:24 + 04:30
Resultatliste G11
Plass NavnKlubb                 Tid
Alhaug,AskHamar SkiklubbFullført
Alm-Kristiansen,SindreVang SkiløperforeningFullført
Buer,Jørgen BolstadVang SkiløperforeningFullført
Engebakken,MikkelNOTEAMFullført
Glomseth,Jarle WeiumVang SkiløperforeningFullført
Hatlemark,Håkon SørlieOttestad ILFullført
Ingvoldstad,ErikVang SkiløperforeningFullført
Jørstad,Erik HaugHamar SkiklubbFullført
Kjærnes,VemundHamar SkiklubbFullført
Norderhaug,Emil HaaveHamar SkiklubbFullført
Olsen,Axel BVang SkiløperforeningFullført
Opsahl,Mikkel SVang SkiløperforeningFullført
Vestrum,MagnusVang SkiløperforeningFullført
Resultatliste J11
Plass NavnKlubb                 Tid
Holmen-Storslett,NoraHamar SkiklubbFullført
Huuse,Lotta IhrstadHamar SkiklubbFullført
Jevanord,Ingrid SofieHamar SkiklubbFullført
Jørstad,Nora HaugHamar SkiklubbFullført
Resultatliste G14
Plass NavnKlubb                 Tid
1Dåsnes,OlaVang Skiløperforening11:04 + 00:00
2Opsahl,Mathias SVang Skiløperforening11:07 + 00:03
3Galgum,Bastian KVang Skiløperforening11:39 + 00:35
4Stenseth,MikkjelOttestad IL ski13:12 + 02:08
Resultatliste G13
Plass NavnKlubb                 Tid
1Blom-Hagen,OdinVang Skiløperforening12:48 + 00:00
2Finstad,Håkon HaugenVang Skiløperforening13:40 + 00:52
3Brenden,AlbertHamar Skiklubb15:40 + 02:52
4Bull Aakran,AleksanderVang Skiløperforening15:51 + 03:03
Resultatliste J14
Plass NavnKlubb                 Tid
1Kleven,MartineOttestad IL11:39 + 00:00
2Berget,Johanne GyltheVang Skiløperforening12:21 + 00:42
3Dobloug,Sina MarieVang Skiløperforening13:46 + 02:07
Resultatliste J13
Plass NavnKlubb                 Tid
1Skramstad,Eli AnneVang Skiløperforening11:51 + 00:00
2Hermansen,ChristianeVang Skiløperforening11:56 + 00:05
3Malonæs-Skjæret,CharlotteOttestad IL11:57 + 00:06
4Bjerke,Kaja AarskogOttestad IL12:31 + 00:40
5Jørstad,Elise HaugHamar Skiklubb12:39 + 00:48
6Libak-Feiring,MarteNOTEAM13:04 + 01:13
7Longva,Signe EideOttestad IL13:12 + 01:21
8Rud,Mina BlekenVang Skiløperforening13:32 + 01:41
9Ingvoldstad,OlineVang Skiløperforening13:46 + 01:55
10Fure,KarenHamar Skiklubb14:00 + 02:09
11Syversen,KristinHamar Skiklubb15:51 + 04:00
Resultatliste G16
Plass NavnKlubb                 Tid
1Kvarstad,JørgenHamar Skiklubb20:26 + 00:00
2Blom-Hagen,IverVang Skiløperforening21:13 + 00:47
3Fjermedal,HenrikHamar Skiklubb21:36 + 01:10
4Holmen,Mattis KorsbakkenVallset21:53 + 01:27
5Stramrud,MartinHamar Skiklubb22:34 + 02:08
6Krogh,VegardOttestad IL22:35 + 02:09
7Fure,AndersHamar Skiklubb23:23 + 02:57
8Dobloug,Jens HaraldVang Skiløperforening24:38 + 04:12
9Lindberget,JohannesVang Skiløperforening24:50 + 04:24
10Bårdseth,SimenVang Skiløperforening26:24 + 05:58
Resultatliste Trim
Plass NavnKlubb                 Tid
1Opsahl,Even GVang Skiløperforening10:53 + 00:00
2Kjærnes,KjetilHamar Skiklubb11:27 + 00:34
2Norderhaug,PålHamar Skiklubb11:27 + 00:34
4Johansson,SofieVang OL12:15 + 01:22
5Bårdseth,KnutVang skiløper forening13:42 + 02:49
Resultatliste G15
Plass NavnKlubb                 Tid
1Hermansen,AndreasVang Skiløperforening17:03 + 00:00
2Kolloen,PetterNOTEAM17:51 + 00:48
3Finstad,Sivert HaugenVang Skiløperforening17:54 + 00:51
4Dørum,Adrian RogstadVang Skiløperforening23:19 + 06:16
5Flagstad,TorjusNOTEAM23:21 + 06:18
Resultatliste M17
Plass NavnKlubb                 Tid
1Baksjøberget,LudvigVang Skiløperforening29:00 + 00:00
Resultatliste M19-20
Plass NavnKlubb                 Tid
1Rustad,SigurdVang Skiløperforening29:45 + 00:00
Resultatliste MS
Plass NavnKlubb                 Tid
1Baksjøberget,UlrikVang Skiløperforening27:20 + 00:00
2KVERNEVIK,Thor EmilVang Skiløperforening30:36 + 03:16
3Langnes,EspenNOTEAM31:36 + 04:16
4Blom-Hagen,GjermundVang Skiløperforening32:08 + 04:48
5Syversen,ErikHamar Skiklubb32:49 + 05:29
6Kleven,ErikOttestad IL32:53 + 05:33
7Flagstad,HelgeVang Skiløperforening35:59 + 08:39
Resultatliste K17
Plass NavnKlubb                 Tid
1Flagstad,TirilVang Skiløperforening21:08 + 00:00
2Galgum,Nina Cornelia KVang Skiløperforening21:19 + 00:11
3Thorsteinsen,AlbertineVang Skiløperforening23:06 + 01:58
Resultatliste K19-20
Plass NavnKlubb                 Tid
1Longva,Ada EideOttestad IL18:50 + 00:00
2Seim,SolvorHamar Skiklubb22:05 + 03:15
Resultatliste J16
Plass NavnKlubb                 Tid
1Hult,IdaOttestad IL19:20 + 00:00
2Dåsnes,EmmaVang Skiløperforening20:38 + 01:18
3Longva,Live EideOttestad IL20:42 + 01:22
Resultatliste J15
Plass NavnKlubb                 Tid
1Syversen,MajaHamar Skiklubb24:01 + 00:00

Kjetil Alm-Kristiansen

Relaterte innlegg

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Call to action

BDO-mila – byløpet som passer alle!

Vår sponsor BDO arrangerer BDO-mila tirsdag 30. april i Strandgateparken! BDO-mila er et sosialt lavterskelløp som BDO arrangerer sammen med Ottestad Sykkel ILog Redd Barna. Alle kan delta! Gratis påmelding og t-skjorte til alle. BDO-Mila 2024 på Hamar har 5…...

Anna Bårdseng

Sesongavslutning 21. april

Søndag 21.april kl 17.00 blir det avslutning på Høyvang. Det vil bli utdeling av premier til alle som har deltatt på klubbrenn og til alle som har deltatt på trening denne sesongen. Serveres gratis pizza, brus og is til både…...

Anna Bårdseng

Skileik sesongen er over!

Årets skileik på Gåsbu har vært en suksess for alle de ivrige skiløperne som har deltatt! I går var det avslutning med pølser og gullmedalje til alle barna. Tusen takk til alle instruktører som har laget mange morsomme aktiviteter mange…...

Anna Bårdseng