Idrettsglede for alle
Langrenn
Kjetil Alm-Kristiansen
|
26. februar 2020

Resultater fra klubbrenn 5

Sponset av:
Euroskilt logo

Klubbrenn5

Vang.

26.02.20

Resultatliste per klasse

Resultatliste G0-6
Plass NavnKlubb                 Tid
Almlid,EdvardHamar SkiklubbFullført
Almlid,JacobNOTEAMFullført
Bekkevold Aas,SimenNOTEAMFullført
Bjørsland,Mathias MidtsveenNOTEAMFullført
Buer,Sivert BolstadVang skiløperforeningFullført
Ekren,Fredrik AleksanderOttestad ILFullført
Fosserud,OdinVang skiløperforeningFullført
Midtsveen Bjørsland,Philip AuguNOTEAMFullført
Nygården,FelixVang skiløperforeningFullført
Skjeset,Håkon GjessingVang skiløperforeningFullført
Resultatliste J0-6
Plass NavnKlubb                 Tid
Bergsodden,SunnivaHamar SkiklubbFullført
Dufseth,Johanne RøeVang skiløperforeningFullført
Haugerud,MajaVang skiløperforeningFullført
Haugerud,MinnaVang skiløperforeningFullført
Holmen-Storslett,PiaHamar SkiklubbFullført
Jevanord,Karen MarieHamar SkiklubbFullført
Johansen,IngeborgNOTEAMFullført
Norderhaug,Ylva HaaveHamar SkiklubbFullført
Nygården,AnineVang skiløperforeningFullført
Røsten,Hermine DahlenOttestad ILFullført
Stenberg,EstherVang skiløperforeningFullført
Tollersrud,SigneVang skiløperforeningFullført
Urset,GunhildVang skiløperforeningFullført
Resultatliste G7
Plass NavnKlubb                 Tid
Bjørke,OlaOttestad ILFullført
Engebakken,MatsNOTEAMFullført
Fjeldstad,Alexander HembHamar SkiklubbFullført
Ingvoldstad,Ole MortenNOTEAMFullført
Opsahl,Syver SVang skiløperforeningFullført
Raknerud,Torstein HoltenHamar SkiklubbFullført
Resultatliste J7
Plass NavnKlubb                 Tid
Bergsodden,ErleHamar SkiklubbFullført
Bolstad Karlsen,SigridNOTEAMFullført
Urset,KarenVang skiløperforeningFullført
Resultatliste G8
Plass NavnKlubb                 Tid
Almlie,ErlingHamar SkiklubbFullført
Bekkevold,LarsVangFullført
Bjørke,JonasOttestad ILFullført
Holmen-Storslett,NilsHamar SkiklubbFullført
Jevanord,Haakon AkselHamar SkiklubbFullført
Johansen,SanderNOTEAMFullført
Kleven,johnNOTEAMFullført
Laforce,Vetle BrorHammerfest Skiklubb/ Hamar skiklubbFullført
Lillejordet,JakobStange Sp.Kl.Fullført
Norderhaug,Ole JohanVangFullført
Reistad,BørjeNOTEAMFullført
Røe,HåkonVangFullført
Røleid,Sondre HuseNOTEAMFullført
Sveumnessmo,EirikHamar SkiklubbFullført
Tollersrud,OlaVang skiløperforeningFullført
Resultatliste J8
Plass NavnKlubb                 Tid
Alhaug,EirHamar SkiklubbFullført
Brenna,Agnes BakkestuenVangFullført
Fjøsne,AnnaVang skiløperforeningFullført
Otnes,MartineVang skiløperforeningFullført
Skjeset,Julie GjessingVang skiløperforeningFullført
Sloterøy,IngvildNOTEAMFullført
Storvik,Marianne BusterudNOTEAMFullført
Aalstad,SofieNOTEAMFullført
Resultatliste G9
Plass NavnKlubb                 Tid
Bekkosen,AkselNOTEAMFullført
Bjerke,Jakob AarskogOttestad ILFullført
Bjørnstad,Ole MartinusHamar SkiklubbFullført
Fosserud,TrymVang skiløperforeningFullført
Horten,Edin BjørsethVang skiløperforeningFullført
Klock,Even SterudHamar SkiklubbFullført
Malonæs-Skjæret,SondreOttestad ILFullført
Norderhaug,Trym HaaveHamar SkiklubbFullført
Røsten,Theodor DahlenOttestad ILFullført
Tollersrud,LudvigVang skiløperforeningFullført
Urset,KristianVang skiløperforeningFullført
Aalstad,OskarNOTEAMFullført
Resultatliste J9
Plass NavnKlubb                 Tid
Ekren,Gwen AuroraOttestad ILFullført
Libak-Feiring,EliseVang skiløperforeningFullført
Stenberg,MariVang skiløperforeningFullført
Resultatliste G10
Plass NavnKlubb                 Tid
Bergsodden,JohannesHamar SkiklubbFullført
Dobloug,Ole JørgenVang skiløperforeningFullført
Mykleset,NiklasVang skiløperforeningFullført
Slette,Simon KjølleHamar SkiklubbFullført
Turman-Nilsen,ØysteinNOTEAMFullført
Resultatliste J10
Plass NavnKlubb                 Tid
Hansen,EmilieNOTEAMFullført
Rud,Maren BlekenVang skiløperforeningFullført
Røe,SigneVangFullført
Resultatliste G12
Plass NavnKlubb                 Tid
1Kolloen,EmilRingsaker IF06:48 + 00:00
2Klingen,Emil StabekkStrandbygda IL07:29 + 00:41
3Johansen,EinarStrandbygda Ski07:53 + 01:05
4Hagen,PederStrandbygda IL07:55 + 01:07
5Hagen Myhrer,LudvikStrandbygda IL08:09 + 01:21
6Lindbakken,HenrikStrandbygda IL08:11 + 01:23
7Laforce,SondreHamar Skiklubb08:42 + 01:54
8Ålhus,PederOttestad IL08:45 + 01:57
9Bjørke,TrymOttestad IL09:42 + 02:54
10Thorsteinsen,Trond EdvardVang skiløperforening10:02 + 03:14
11Horten,Liam BjørsethVang skiløperforening11:29 + 04:41
Resultatliste J12
Plass NavnKlubb                 Tid
1Alme,Hedda FaraasenStrandbygda IL07:33 + 00:00
2Wiken,EllaVang skiløperforening08:37 + 01:04
3Stenseth,AdelinOttestad IL09:38 + 02:05
4Aurmo,RagnaLom il ski09:48 + 02:15
5Hegrum,AstriOttestad IL10:49 + 03:16
6Hanstad,Karoline BuerOttestad IL12:22 + 04:49
Resultatliste G11
Plass NavnKlubb                 Tid
Alhaug,AskHamar SkiklubbFullført
Buer,Jørgen BolstadVang skiløperforeningFullført
Engebakken,MikkelNOTEAMFullført
Glomseth,Jarle WeiumVang skiløperforeningFullført
Hatlemark,Håkon SørlieOttestad IL/ OttestadskiFullført
Ingvoldstad,ErikVang skiløperforeningFullført
Jørstad,Erik HaugHamar SkiklubbFullført
Kjærnes,VemundHamar SkiklubbFullført
Norderhaug,Emil HaaveHamar SkiklubbFullført
Opsahl,Mikkel SVang skiløperforeningFullført
Resultatliste J11
Plass NavnKlubb                 Tid
Herberg Samuelsen,EmilieNOTEAMFullført
Holmen-Storslett,NoraHamar SkiklubbFullført
Huuse,Lotta IhrstadHamar SkiklubbFullført
Jørstad,Nora HaugHamar SkiklubbFullført
Resultatliste G14
Plass NavnKlubb                 Tid
1Lillejordet,Jonas LidahlVang skiløperforening08:42 + 00:00
2Kvarstad,HenrikHamar Skiklubb09:25 + 00:43
3Dåsnes,OlaVang skiløperforening09:29 + 00:47
4Galgum,Bastian KVang skiløperforening09:50 + 01:08
5Opsahl,Mathias SVang skiløperforening10:05 + 01:23
6Dahl,Sander BjaanesHamar Skiklubb10:11 + 01:29
7Haugli,SverreHamar Skiklubb10:32 + 01:50
8Sållman,RubenNOTEAM14:15 + 05:33
Resultatliste G13
Plass NavnKlubb                 Tid
1Bøhleng,SturlaHamar Skiklubb09:50 + 00:00
2Ellevold,Ole JacobNOTEAM09:56 + 00:06
3Ellevold,KarstenNOTEAM09:57 + 00:07
4Stramrud,ErikHamar Skiklubb11:07 + 01:17
5Bull Aakrann,Aleksander VassendVang skiløperforening12:55 + 03:05
Resultatliste J14
Plass NavnKlubb                 Tid
1Kleven,MartineOttestad IL09:52 + 00:00
2Berget,Johanne GyltheVang skiløperforening10:28 + 00:36
3Bjørnstad,EmmaHamar Skiklubb10:35 + 00:43
4Dobloug,Sina MarieVang skiløperforening11:33 + 01:41
Resultatliste J13
Plass NavnKlubb                 Tid
1Hermansen,ChristianeVang skiløperforening09:54 + 00:00
2Bjerke,Kaja AarskogOttestad IL10:12 + 00:18
3Skramstad,Eli AnneVang skiløperforening10:17 + 00:23
4Jørstad,Elise HaugHamar Skiklubb10:43 + 00:49
5Libak-Feiring,MarteVang skiløperforening11:25 + 01:31
6Longva,Signe EideOttestad IL11:44 + 01:50
7Ingvoldstad,OlineVang skiløperforening11:45 + 01:51
8Fure,KarenHamar Skiklubb12:08 + 02:14
9Syversen,Kristin NarumHamar Skiklubb12:55 + 03:01
Resultatliste G16
Plass NavnKlubb                 Tid
1Blom-Hagen,IverVang skiløperforening14:35 + 00:00
2Fure,AndersHamar Skiklubb15:49 + 01:14
3Dobloug,Jens HaraldVang skiløperforening16:41 + 02:06
4Lindberget,JohannesVang skiløperforening17:08 + 02:33
5Bårdseth,SimenVang skiløperforening18:46 + 04:11
Resultatliste G16 FH
Plass NavnKlubb                 Tid
1Brenden,IsakHamar Skiklubb21:59 + 00:00
Resultatliste Trim
Plass NavnKlubb                 Tid
1Stensby,Stig AndersHamar Skiklubb10:11 + 00:00
2Skjeset,AndersVang skiløperforening10:53 + 00:42
3Bårdseth,KnutVang skiløperforening13:00 + 02:49
Resultatliste G15
Plass NavnKlubb                 Tid
1Hermansen,AndreasVang skiløperforening14:47 + 00:00
2Skåret,MathiasHamar Skiklubb15:37 + 00:50
Resultatliste M18
Plass NavnKlubb                 Tid
1Andersen,ErlendÅslia Skilag29:12 + 00:00
Resultatliste M17
Plass NavnKlubb                 Tid
1Aurmo,OlaHamar Skiklubb24:31 + 00:00
2Baksjøberget,LudvigVang skiløperforening25:09 + 00:38
3Berget,Nikolai GyltheVang skiløperforening30:00 + 05:29
Resultatliste M19-20
Plass NavnKlubb                 Tid
1Syversen,SimenHamar Skiklubb24:23 + 00:00
1Aurmo,ReidarHamar Skiklubb24:23 + 00:00
3Drivenes,PhilipNOTEAM25:47 + 01:24
4Rustad,SigurdVang skiløperforening27:13 + 02:50
Resultatliste MS
Plass NavnKlubb                 Tid
1NORDLI,Simen EngebretsenVang skiløperforening24:58 + 00:00
2KVERNEVIK,Thor EmilVang skiløperforening26:04 + 01:06
3Langnes,EspenVang skiløperforening27:10 + 02:12
4Kleven,ErikOttestad IL27:17 + 02:19
5Almlid,EspenNOTEAM27:19 + 02:21
5Lie,HenningVang skiløperforening27:19 + 02:21
7Flobergseter,ØyvindNOTEAM27:35 + 02:37
8Jevanord,Lars ErikHamar Skiklubb28:29 + 03:31
9Olsen,TommyOttestad IL28:33 + 03:35
10Røsten,RobertFolldal IF/ Atea29:45 + 04:47
11Kjærnes,KjetilHamar Skiklubb30:46 + 05:48
Resultatliste K17
Plass NavnKlubb                 Tid
1Bergersen,Emma BangstadHamar Skiklubb17:46 + 00:00
2Flagstad,TirilVang skiløperforening18:08 + 00:22
3Galgum,Nina Cornelia KVang skiløperforening18:35 + 00:49
4Martinsen,Jenny VeidahlVang skiløperforening22:16 + 04:30
Resultatliste KS
Plass NavnKlubb                 Tid
1Svenkerud,Marit KristineVang skiløperforening18:16 + 00:00
Resultatliste K19-20
Plass NavnKlubb                 Tid
1Hult,EmmaOttestad16:17 + 00:00
2Longva,Ada EideOttestad IL16:30 + 00:13
3Bårdseng,AnnaVang skiløperforening17:18 + 01:01
Resultatliste J16
Plass NavnKlubb                 Tid
1Hult,IdaOttestad16:50 + 00:00
2Ellevold,Aasne SofieNOTEAM17:09 + 00:19
3Longva,Live EideOttestad IL17:37 + 00:47
4Dåsnes,EmmaVang skiløperforening17:49 + 00:59

Kjetil Alm-Kristiansen

Relaterte innlegg

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Call to action

BDO-mila – byløpet som passer alle!

Vår sponsor BDO arrangerer BDO-mila tirsdag 30. april i Strandgateparken! BDO-mila er et sosialt lavterskelløp som BDO arrangerer sammen med Ottestad Sykkel ILog Redd Barna. Alle kan delta! Gratis påmelding og t-skjorte til alle. BDO-Mila 2024 på Hamar har 5…...

Anna Bårdseng

Sesongens siste klubbrenn 04.04 – valgfri distanse uten tidtaking

Vi avslutter skisesongen på Gåsbu skistadion med et aller siste klubbrenn torsdag 04.04. Klubbrennet går i fristil, der utøver selv velger ønsket distanse. Ingen tidtaking. Løypene er de blå NM løypene. Distanse og starttidspunkt DistanseStarttidspunkt1 km (0,65)18:302 km18:353,75 km18:405 km18:4510…...

Anna Bårdseng

Birkenbuss går som planlagt søndag!

Vi må rette en stor takk til Elverum turbuss for god service! Den planlagte birkenbuss flyttes til søndag, og går som planlagt til samme tidspunkt. Birkenbuss VSF har organisert buss til Birkebeinerrennet 17. mars. Alle er velkomne til å benytte…...

Anna Bårdseng