Idrettsglede for alle
Langrenn
Kjetil Alm-Kristiansen
|
4. mars 2020

Resultater fra klubbrenn 6

Sponset av:
Vang Almenning logo

Klubbrenn 6

Vang.

04.03.20

Resultatliste per klasse

Resultatliste FH Stående
Plass NavnKlubb                 Tid
1Slette,Fredrik KjølleHamar Skiklubb02:02 + 00:00
Resultatliste G0-6
Plass NavnKlubb                 Tid
Almlid,EdvardHamar SkiklubbFullført
Almlid,JakobHamar SkiklubbFullført
Bekkevold,AndersVangFullført
Bjørnstad,Mathias MidtakkenNOTEAMFullført
Bjørnstad,Philip August MidtsveNOTEAMFullført
Buer,Sivert BolstadVang skiløperforeningFullført
Ekren,Fredrik AleksanderOttestad ILFullført
Fosserud,OdinVang skiløperforeningFullført
Nygården,FelixVangFullført
Resultatliste J0-6
Plass NavnKlubb                 Tid
Bergsodden,SunnivaHamar SkiklubbFullført
Holmen-Storslett,PiaHamar SkiklubbFullført
Jevanord,Karen MarieHamar SkiklubbFullført
Johansen,ImgeborgVangFullført
Norderhaug,Ylva HaaveHamar SkiklubbFullført
Nygården,AnneVangFullført
Røsten,Hermine DahlenOttestad ILFullført
Stenberg,EstherVang skiløperforeningFullført
Storseth,AstridOttestadFullført
Resultatliste G7
Plass NavnKlubb                 Tid
Bjørke,OlaOttestad ILFullført
Engebakken,MatsVang skiløperforeningFullført
Kjendlie,MikkelHamar SkiklubbFullført
Opsahl,JonasHamar SkiklubbFullført
Opsahl,Syver SkauVang skiløperforeningFullført
Raknerud,Torstein HoltenHamar SkiklubbFullført
Resultatliste J7
Plass NavnKlubb                 Tid
Bergsodden,ErleHamar SkiklubbFullført
Urset,KarenVang skiløperforeningFullført
Resultatliste G8
Plass NavnKlubb                 Tid
Almlid,ErlingHamar SkiklubbFullført
Bekkevold,LarsVang skiløperforeningFullført
Bjørke,JonasOttestad ILFullført
Holmen-Storslett,NilsHamar SkiklubbFullført
Huuse-Røneid,SondreHamar SkiklubbFullført
Jevanord,Haakon AkselHamar SkiklubbFullført
Johansen,SanderVang skiløperforeningFullført
Kleven,JohnVang skiløperforeningFullført
Laforce,Vetle BrorHamar SkiklubbFullført
Lindbakken,HalvorStrandbygda ILFullført
Reistad,BørgeVang skiløperforeningFullført
Røndahl,KonradOttestad ILFullført
Walberg – Olstad,AugustHamar SkiklubbFullført
Westerheim Halseth,LarsOttestad ILFullført
Resultatliste J8
Plass NavnKlubb                 Tid
Alhaug,EirHamar SkiklubbFullført
Ekkjestøl,OlavaVang skiløperforeningFullført
Fjøsne,AnnaVang skiløperforeningFullført
Grimsrud,AnineVang skiløperforeningFullført
Nylund,MatildeVang skiløperforeningFullført
Thorsteinsen,HeddaVang skiløperforeningFullført
Vangen,Una ByeNOTEAMFullført
Resultatliste G9
Plass NavnKlubb                 Tid
Bekk Olsen,AkselVang skiløperforeningFullført
Bjerke,Jakob AarskogOttestad ILFullført
Bjørnstad,Ole MartinusHamarFullført
Fosserud,TrymVang skiløperforeningFullført
Jordheim,Eskil MalmoOttestadFullført
Malonæs-Skjæret,SondreOttestad IL/ Ottestad IL SkiFullført
Røsten,Theodor DahlenOttestad ILFullført
Tollersrud,LudvigVang skiløperforeningFullført
Urset,KristianVang skiløperforeningFullført
Aalstad,OskarVang skiløperforeningFullført
Resultatliste J9
Plass NavnKlubb                 Tid
Ekren,Gwen AuroraOttestad ILFullført
Libak-Feiring,EliseVang skiløperforeningFullført
Linholt,TheaHamar SkiklubbFullført
Stenberg,MariVang skiløperforeningFullført
Resultatliste G10
Plass NavnKlubb                 Tid
Bergsodden,JohannesHamar SkiklubbFullført
Dobloug,Ole JørgenVang skiløperforeningFullført
Dåsnes,SivertVang skiløperforeningFullført
Laforcehalden,EirikHamar SkiklubbFullført
Mykleset,NiklasVang skiløperforeningFullført
Opsahl,MarkusHamar SkiklubbFullført
Raknerud,Lars HoltenHamar SkiklubbFullført
Sandvold,BenjaminVang skiløperforeningFullført
Slette,Simon KjølleHamar SkiklubbFullført
Resultatliste J10
Plass NavnKlubb                 Tid
Ingvoldstad,Amalie GunstadVang skiløperforeningFullført
Rud,Maren BlekenVang skiløperforeningFullført
Sundet,SelmaVang skiløperforeningFullført
Resultatliste G12
Plass NavnKlubb                 Tid
1Jensrud,Henrik SebastianHamar Skiklubb09:20 + 00:00
2Klingen,Emil StabekkStrandbygda09:22 + 00:02
3Johansen,EinarStrandbygda Ski09:39 + 00:19
4Hagen,PederStrandbygda IL09:40 + 00:20
5Lindbakken,HenrikStrandbygda IL09:43 + 00:23
6Ålhus,PederOttestad IL10:17 + 00:57
7Bjørke,TrymOttestad IL10:56 + 01:36
8Laforce,SondreHamar Skiklubb/ Hamar idrettslag11:33 + 02:13
9Thorsteinsen,Trond EdvardVang skiløperforening11:44 + 02:24
10Thorsteinsen,OliverVang skiløperforening13:36 + 04:16
Resultatliste J12
Plass NavnKlubb                 Tid
1Alme,Hedda FaraasenStrandbygda IL09:11 + 00:00
2Wiken,EllaVang10:12 + 01:01
3Stenseth,AdelinOttestad IL10:45 + 01:34
4Åstrøm,Ella MartineOttestad11:37 + 02:26
5Hegrum,AstriOttestad IL13:08 + 03:57
6Hanstad,Karoline BuerOttestad IL14:43 + 05:32
Resultatliste G11
Plass NavnKlubb                 Tid
Alhaug,AskHamar SkiklubbFullført
Alm-Kristiansen,SindreVang skiløperforeningFullført
Buer,Jørgen BolstadVang skiløperforeningFullført
Engebakken,MikkelVang skiløperforeningFullført
Glomseth,Jarle WeiumVang skiløperforeningFullført
Hatlemark,Håkon SørlieOttestad IL/ OttestadskiFullført
Ingvoldstad,ErikVang skiløperforeningFullført
Jørstad,Erik HaugHamar SkiklubbFullført
Kjærnes,VemundHamar SkiklubbFullført
Norderhaug,Emil HaaveHamar SkiklubbFullført
Opsahl,Mikkel SkauVang skiløperforeningFullført
Resultatliste J11
Plass NavnKlubb                 Tid
Holmen-Storslett,NoraHamar SkiklubbFullført
Huuse,Lotta IhrstadHamar SkiklubbFullført
Jevanord,Ingrid SofieHamar SkiklubbFullført
Jørstad,Nora HaugHamar SkiklubbFullført
Resultatliste G14
Plass NavnKlubb                 Tid
1Lillejordet,Jonas LidahlVang skiløperforening11:08 + 00:00
2Dåsnes,OlaVang skiløperforening11:09 + 00:01
3Kvarstad,HenrikHamar Skiklubb11:37 + 00:29
4Galgum,Bastian KVang skiløperforening11:54 + 00:46
5Opsahl,Mathias SkauVang skiløperforening12:30 + 01:22
6Haugli,SverreHamar13:23 + 02:15
Resultatliste G13
Plass NavnKlubb                 Tid
1Bøhleng,Sturla DahlHamar Skiklubb12:01 + 00:00
2Blom-Hagen,OdinVang skiløperforening13:39 + 01:38
3Stramrud,ErikHamar Skiklubb13:53 + 01:52
4Finstad,Håkon HaugenVang skiløperforening14:01 + 02:00
5Reistad,NoreVang16:50 + 04:49
6Bull Aakrann,Aleksander VassendVang skiløperforening18:15 + 06:14
Resultatliste J14
Plass NavnKlubb                 Tid
1Berget,Johanne GyltheVang skiløperforening12:25 + 00:00
2Kleven,MartineOttestad IL12:39 + 00:14
3Linholt,EmmaHamar Skiklubb13:04 + 00:39
4Bjørnstad,EmmaHamar Skiklubb13:15 + 00:50
5Jensrud,Tuva OthilieHamar Skiklubb13:31 + 01:06
6Dobloug,Sina MarieVang skiløperforening14:54 + 02:29
Resultatliste J13
Plass NavnKlubb                 Tid
1Skramstad,Eli AnneVang skiløperforening12:40 + 00:00
2Hermansen,ChristianeVang skiløperforening12:42 + 00:02
3Aarskog,Kaja BjerkeOttestad12:54 + 00:14
4Jørstad,Elise HaugHamar Skiklubb13:33 + 00:53
5Libak-Feiring,MarteVang skiløperforening14:04 + 01:24
6Fure,Karen B.Hamar Skiklubb14:17 + 01:37
7Longva,Signe EideOttestad IL14:25 + 01:45
7Rud,Mina BlekenVang skiløperforening14:25 + 01:45
9Ingvoldstad,OlineVang skiløperforening14:36 + 01:56
10Engebakken,MartineVang skiløperforening14:45 + 02:05
11Syversen,Kristin NarumHamar Skiklubb16:16 + 03:36
Resultatliste G16
Plass NavnKlubb                 Tid
1Kvarstad,JørgenHamar Skiklubb16:58 + 00:00
2Midtsundstad,ØstenNOTEAM17:28 + 00:30
3Krogh,VegardOttestad IL17:48 + 00:50
4Blom-Hage,IverVang skiløperforening17:56 + 00:58
5Stramrud,MartinHamar Skiklubb18:45 + 01:47
6Fure,AndersHamar Skiklubb19:19 + 02:21
7Lindberget,JohannesVang skiløperforening20:17 + 03:19
8Dobloug,Jens HaraldVang skiløperforening20:53 + 03:55
9Bårdseth,SimenVang skiløperforening/ Vang skiløper forening23:11 + 06:13
Resultatliste G16 FH
Plass NavnKlubb                 Tid
1Brenden,IsakHamar24:50 + 00:00
Resultatliste Trim
Plass NavnKlubb                 Tid
1Stensby,Stig AndersNOTEAM11:31 + 00:00
2Norderhaug,PålHamar Skiklubb11:47 + 00:16
3Bolstad,HildeVang skiløperforening13:05 + 01:34
4Ingvoldstad,AnneVang skiløperforening14:12 + 02:41
5Bårdseth,KnutVang skiløperforening/ Vang skiløper forening15:04 + 03:33
6Stenseth,RagnaOttestad IL16:55 + 05:24
7Hermansen,AstridVang skiløperforening16:56 + 05:25
8Libak,Line MereteVang skiløperforening17:37 + 06:06
Resultatliste G15
Plass NavnKlubb                 Tid
1Hermansen,AndreasVang skiløperforening18:07 + 00:00
2Skaret,MathiasHamar Skiklubb18:47 + 00:40
3Finstad,Sivert HaugenVang skiløperforening18:50 + 00:43
4Dørum,Adrian RogstadVang skiløperforening25:59 + 07:52
Resultatliste M17
Plass NavnKlubb                 Tid
1Baksjøberget,LudvigVang skiløperforening30:46 + 00:00
2Ranestad,VegardHamar36:51 + 06:05
Resultatliste M19-20
Plass NavnKlubb                 Tid
1Kvarstad,KristofferHamar Skiklubb28:58 + 00:00
2Bjørgan,Simen KrogstieHamar Skiklubb29:42 + 00:44
3Pedersen,SondreNes ski30:24 + 01:26
4Holt,Filip GlittenborgTistedalen FL31:33 + 02:35
5Rustad,SigurdVang skiløperforening32:42 + 03:44
DNFLindaas,EvenStrandbygda IL/ Strandbyga IL
Resultatliste MS
Plass NavnKlubb                 Tid
1Lie,HenningVang skiløperforening30:54 + 00:00
2Langnes,EspenVang skiløperforening31:10 + 00:16
3KVERNEVIK,Thor EmilVang skiløperforening31:31 + 00:37
4Almlid,EspenHamar Skiklubb32:56 + 02:02
5Kleven,ErikOttestad IL33:09 + 02:15
6Syversen,ErikHamar Skiklubb33:56 + 03:02
7Blom-Hage,GjermundVang34:18 + 03:24
Resultatliste K17
Plass NavnKlubb                 Tid
1Østvold,Mathilde SkoglundVang skiløperforening19:29 + 00:00
2Lillejordet,Dina LidahlVang skiløperforening21:12 + 01:43
3Kjærnes,AneHamar Skiklubb23:16 + 03:47
4Østvold,Marthe SkoglundVang skiløperforening24:09 + 04:40
5Thorsteinsen,AlbertineVang26:58 + 07:29
6Martinsen,Jenny VeidahlVang27:29 + 08:00
Resultatliste KS
Plass NavnKlubb                 Tid
1KARSET,Marthe Kristine HafsahlVang skiløperforening19:09 + 00:00
2Svenkerud,Marit KristineVang skiløperforening21:37 + 02:28
Resultatliste J16
Plass NavnKlubb                 Tid
1Hult,IdaOttestad20:15 + 00:00
2Midtsundstad,JohanneVåler20:29 + 00:14
3Longva,Live EideOttestad IL21:16 + 01:01
4Dåsnes,EmmaVang skiløperforening21:19 + 01:04
5Bårdseng,EllinorVang skiløperforening23:28 + 03:13
Resultatliste J15
Plass NavnKlubb                 Tid
1Ranestad,Mari OvidiaHamar Skiklubb22:14 + 00:00

Kjetil Alm-Kristiansen

Relaterte innlegg

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Call to action

BDO-mila – byløpet som passer alle!

Vår sponsor BDO arrangerer BDO-mila tirsdag 30. april i Strandgateparken! BDO-mila er et sosialt lavterskelløp som BDO arrangerer sammen med Ottestad Sykkel ILog Redd Barna. Alle kan delta! Gratis påmelding og t-skjorte til alle. BDO-Mila 2024 på Hamar har 5…...

Anna Bårdseng

Sesongavslutning 21. april

Søndag 21.april kl 17.00 blir det avslutning på Høyvang. Det vil bli utdeling av premier til alle som har deltatt på klubbrenn og til alle som har deltatt på trening denne sesongen. Serveres gratis pizza, brus og is til både…...

Anna Bårdseng

Skileik sesongen er over!

Årets skileik på Gåsbu har vært en suksess for alle de ivrige skiløperne som har deltatt! I går var det avslutning med pølser og gullmedalje til alle barna. Tusen takk til alle instruktører som har laget mange morsomme aktiviteter mange…...

Anna Bårdseng