Idrettsglede for alle
Langrenn
Kjetil Alm-Kristiansen
|
14. januar 2020

Startliste for klubbrenn 2

Sponset av:
Betong Øst logo

Klubbrenn 2

Vang.

15.01.20

Startliste per klasse

Startliste G0-6
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
8Buer,Sivert BolstadVang skiløperforening18:31:00
9Almlid,Edvard W.Hamar Skiklubb18:31:15
10Nygården,FelixVang skiløperforening18:31:15
11Sandvoll,MattisNOTEAM18:31:30
12Bekkevold,AndersVang skiløperforening18:31:30
Startliste J0-6
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
21Klock,Hedda SterudHamar Skiklubb18:32:45
22Tollersrud,SigneVang skiløperforening18:32:45
23Bergsodden,SunnivaHamar Skiklubb18:33:00
24Nygården,AnineVang skiløperforening18:33:00
25Jevanord,Karen MarieHamar Skiklubb18:33:15
26Holmen-Storslett,PiaHamar Skiklubb18:33:15
27Stenberg,EstherVang skiløperforening18:33:30
28Norderhaug,Ylva HaaveHamar Skiklubb18:33:30
Startliste G7
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
37Engebakken,MatsVang skiløperforening18:34:45
38Raknerud,Torstein HoltenHamar Skiklubb18:34:45
39Bjørke,OlaOttestad IL18:35:00
40Slotterøy,JohannesVang skiløperforening18:35:00
Startliste J7
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
49Bergsodden,ErleHamar Skiklubb18:36:15
50Thurmann-Nielsen,EllinorHamar Skiklubb18:36:15
Startliste G8
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
59Walberg-Olstad,AugustHamar Skiklubb18:37:30
60Reistad,BørgeVang skiløperforening18:37:30
61Holmen-Storslett,NilsHamar Skiklubb18:37:45
62Westerheimhalseth,JonasOttestad IL/ Ottestad18:37:45
63Huuse-Røneid,SondreHamar Skiklubb18:38:00
64Almlid,Erling W.Hamar Skiklubb18:38:00
65Tollersrud,OlaVang skiløperforening18:38:15
66Laforce,Vetle BrorHamar Skiklubb18:38:15
67Bjørke,JonasOttestad IL18:38:30
68Nessmo,Eirik SveumHamar Skiklubb18:38:30
69Bekkevold,LarsVang skiløperforening18:38:45
70Jevanord,Haakon AkselHamar Skiklubb18:38:45
Startliste J8
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
80Otnes,MartineVang skiløperforening18:40:00
81Alhaug,EirHamar Skiklubb18:40:15
82Fjøsne,AnnaVang skiløperforening18:40:15
83Bakkestuen Brenna,AgnesVang skiløperforening18:40:30
84Thorsteisen,HeddaVang skiløperforening18:40:30
85Slotterøy,IngvildVang skiløperforening18:40:45
86Nylund,MatildeVang skiløperforening18:40:45
Startliste G9
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
95Klock,Even SterudHamar Skiklubb18:42:00
96Malonæs-Skjæret,SondreOttestad IL18:42:00
97Urdal,Aune BjørnssønnVang skiløperforening18:42:15
98Bjørnstad,Ole MartinusHamar18:42:15
99Horten,Edin BjørsethVang skiløperforening18:42:30
100Norderhaug,Trym HaaveHamar Skiklubb18:42:30
101Tollersrud,LudvigVang skiløperforening18:42:45
102Jordheim,Eskil MalmoOttestad IL18:42:45
103Urset,KristianVang skiløperforening18:43:00
104Flagstad,GustavOttestad IL18:43:00
Startliste J9
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
113Stenberg,MariVang skiløperforening18:44:15
114Bjørnsen,Thea RognliVang skiløperforening/ Vang18:44:15
115Linholt,TheaHamar Skiklubb18:44:30
116Libak-Feiring,EliseVang skiløperforening18:44:30
Startliste G10
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
125Sandvold,BenjaminVang skiløperforening18:45:45
126Raknerud,Lars HoltenHamar Skiklubb18:45:45
127Dåsnes,SivertVang skiløperforening18:46:00
128Bergsodden,JohannesHamar Skiklubb18:46:00
129Edelsteen,VetleVang skiløperforening18:46:15
130Slette,Simon KjølleHamar Skiklkubb18:46:15
131Thurmann-Nielsen,ØysteinHamar Skiklubb18:46:30
132Dobloug,Ole JørgenVang skiløperforening18:46:30
133Halden,Eirik LaforceHamar Skiklubb18:46:45
134Mykleset,NiklasVang skiløperforening18:46:45
135Orskaug,KittilHamar Skiklubb18:47:00
136Slotterøy,IsakVang skiløperforening18:47:00
Startliste J10
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
144Rud,Maren BlekenVang skiløperforening18:48:00
Startliste G12
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
153Ålhus,PederOttestad IL18:49:15
154Thorsteinsen,Trond EdvardVang skiløperforening18:49:15
155Thurmann-Nielsen,AmundHamar Skiklubb18:49:30
156Horten,Liam BjørsethVang skiløperforening18:49:30
157Jensrud,Henrik SebastianHamar Skiklubb18:49:453988573
158Thorsteinsen,OliverVang skiløperforening18:49:45
159Laforce,SondreHamar Skiklubb18:50:00
160Bjørke,TrymOttestad IL18:50:00
Startliste J12
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
167Hanstad,Karoline BuerOttestad IL18:51:00
168Hegrum,AstriOttestad IL18:51:00
169Wiken,EllaVang skiløperforening18:51:15
170Åstrøm,Ella MartineOttestad IL18:51:15
Startliste G11
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
178Ingvoldstad,ErikVang skiløperforening18:52:15
179Kjærnes,VemundHamar Skiklubb18:52:304078663
180Glomseth,Jarle WeiumVang skiløperforening18:52:30
181Hatlemark,Håkon SørlieOttestad IL18:52:45
182Vestrum,MagnusVang skiløperforening18:52:45
183Lillejordet,PederStange Sp.Kl.18:53:00
184Buer,Jørgen BolstadVang skiløperforening18:53:00
185Norderhaug,Emil HaaveHamar Skiklubb18:53:154083200
186Elvsvebakken,HeineVang skiløperforening18:53:15
187Alhaug,AskHamar Skiklubb18:53:30
188Engebakken,MikkelVang skiløperforening18:53:30
189Jørstad,Erik HaugHamar Skiklubb18:53:45
190Alm-Kristiansen,SindreVang skiløperforening18:53:45
Startliste J11
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
198Jørstad,Nora HaugHamar Skiklubb18:54:45
199Jevanord,Ingrid SofieHamar Skiklubb18:55:00
200Holmen-Storslett,NoraHamar Skiklubb18:55:00
Startliste G14
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
207Lillejordet,Jonas LidahlVang skiløperforening18:56:003812161
208Opsahl,Mathias SkauVang skiløperforening/ Vang18:56:004082822
209Haugli,SverreHamar Skiklubb18:56:154022950
210Dåsnes,OlaVang skiløperforening18:56:153802204
211Kvarstad,HenrikHamar Skiklubb18:56:303828944
212Galgum,Bastian KVang skiløperforening18:56:30
Startliste G13
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
219Stramrud,ErikHamar Skiklubb18:57:304027256
220Bull Aakrann,Aleksander V.Vang skiløperforening18:57:30
221Brenden,AlbertHamar Skiklubb18:57:453667359
222Finstad,Håkon HaugenVang skiløperforening18:57:45
223Bøhleng,Sturla DahlHamar Skiklubb18:58:003908878
224Blom-Hagen,OdinVang skiløperforening18:58:003913191
Startliste J14
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
231Jensrud,Tuva OthilieHamar Skiklubb18:59:003911070
232Berget,Johanne GyltheVang skiløperforening18:59:00
233Bjørnstad,EmmaHamar Skiklubb18:59:15
234Dobloug,Sina MarieVang skiløperforening18:59:15
235Kleven,MartineOttestad IL18:59:30
236Linholt,EmmaHamar Skiklubb18:59:30
Startliste J13
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
244Skramstad,Eli AnneVang skiløperforening19:00:304057618
245Malonæs-Skjæret,CharlotteOttestad IL19:00:454095493
246Mykleset,TuvaVang skiløperforening19:00:45
247Bjerke,Kaja AarskogOttestad IL19:01:003716867
248Engebakken,MartineVang skiløperforening19:01:00
249Libak-Feiring,MarteVang skiløperforening19:01:15
250Longva,Signe EideOttestad IL19:01:15
251Rud,Mina BlekenVang skiløperforening19:01:30
252Jørstad,Elise HaugHamar Skiklubb19:01:30
253Hermansen,ChristianeVang skiløperforening19:01:453824307
254Ingvoldstad,OlineVang skiløperforening19:01:45
Startliste Trim
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
264Lerkendal,MarieNOTEAM19:03:00
265Flagstad,HelgeVang skiløperforening19:03:15
266Raknerud,Hans MartinNOTEAM19:03:15
267Ingvoldstad,Anne KVang skiløperforening19:03:30
268Norderhaug,PålHamar Skiklubb19:03:30
269Skjeset,AndersVang skiløperforening19:03:45
270Kjærnes,KjetilHamar Skiklubb19:03:45
Startliste G16
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
277Blom-Hagen,IverVang skiløperforening19:04:453912847
278Liahagen,HermanOttestad IL19:04:454026282
279Lindberget,JohannesVang skiløperforening19:05:003640299
280Brenden,IsakHamar Skiklubb19:05:003652203
281Dobloug,Jens HaraldVang skiløperforening19:05:15
282Fjermedal,HenrikHamar Skiklubb19:05:153966678
283Bårdseth,SimenVang skiløperforening/ Vang skiløper forening19:05:303635778
284Stramrud,MartinHamar Skiklubb19:05:304028676
Startliste G15
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
293Dørum,Adrian RogstadVang skiløperforening19:06:45
294Hermansen,AndreasVang skiløperforening19:06:453803541
295Flagstad,TorjusVang skiløperforening19:07:00
296Skåret,MathiasHamar Skiklubb19:07:00
Startliste M17
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
306Berget,Nikolai GyltheVang skiløperforening19:08:153635067
Startliste M19-20
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
313Frøisland,EskilVang skiløperforening19:09:154004586
314Rustad,SigurdVang skiløperforening19:09:153642212
Startliste MS
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
321Baksjøberget,Sander LeinanNOTEAM19:10:153651395
322KVERNEVIK,Thor EmilVang skiløperforening19:10:15
323Syversen,ErikHamar Skiklubb19:10:30
324Kleven,ErikOttestad IL19:10:30
325Almlid,EspenHamar Skiklubb19:10:45
326Lie,HenningVang skiløperforening19:10:45
Startliste K17
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
333Thorsteinsen,AlbertineVang skiløperforening19:11:453633815
334Galgum,Nina Cornelia KVang skiløperforening19:11:453632767
Startliste K19-20
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
344Bårdseng,AnnaVang skiløperforening19:13:003638616
Startliste J16
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
351Bekkevold,JuneNordbygda/Løten Ski19:14:003651247
352Longva,Live EideOttestad IL19:14:003634375
353Dåsnes,EmmaVang skiløperforening19:14:15
354Hult,IdaOttestad19:14:153635810
Startliste J15
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
361Syversen,MajaHamar Skiklubb19:15:15
362Henriksen,MarenVang skiløperforening19:15:15

Kjetil Alm-Kristiansen

Relaterte innlegg

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Call to action

BDO-mila – byløpet som passer alle!

Vår sponsor BDO arrangerer BDO-mila tirsdag 30. april i Strandgateparken! BDO-mila er et sosialt lavterskelløp som BDO arrangerer sammen med Ottestad Sykkel ILog Redd Barna. Alle kan delta! Gratis påmelding og t-skjorte til alle. BDO-Mila 2024 på Hamar har 5…...

Anna Bårdseng

Sesongavslutning 21. april

Søndag 21.april kl 17.00 blir det avslutning på Høyvang. Det vil bli utdeling av premier til alle som har deltatt på klubbrenn og til alle som har deltatt på trening denne sesongen. Serveres gratis pizza, brus og is til både…...

Anna Bårdseng

Skileik sesongen er over!

Årets skileik på Gåsbu har vært en suksess for alle de ivrige skiløperne som har deltatt! I går var det avslutning med pølser og gullmedalje til alle barna. Tusen takk til alle instruktører som har laget mange morsomme aktiviteter mange…...

Anna Bårdseng