Idrettsglede for alle
Langrenn
Kjetil Alm-Kristiansen
|
7. januar 2020

Startliste klubbrenn 1

Sponset av:
ABM Reklame logo

Klubbrenn 1

Vang.

08.01.20

Startliste per klasse

Startliste G0-6
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
10Huuse-Røneid,MagnusHamar Skiklubb18:31:15
11Buer,Sivert BolstadVang skiløperforening18:31:30
12Huuse-Røneid,AndreasHamar Skiklubb18:31:30
13Ekren,Fredrik AleksanderOttestad IL18:31:45
14Almlid,Edvard W.Hamar Skiklubb18:31:45
Startliste J0-6
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
23Norderhaug,Ylva HaaveHamar Skiklubb18:33:00
24Stenberg,EstherVang skiløperforening18:33:00
25Jevanord,Lars ErikHamar Skiklubb18:33:15
26Tollersrud,SigneVang skiløperforening18:33:15
27Klock,Hedda SterudHamar Skiklubb18:33:30
28Holmen-Storslett,PiaHamar Skiklubb18:33:30
Startliste G7
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
38Engebakken,MatsVang skiløperforening18:34:45
39R Kjendlie,MikkelHamar Skiklubb18:35:00
40Slotterøy,JohannesVang skiløperforening18:35:00
41Fjeldstad,Alexander HembHamar Skiklubb18:35:15
42Bjørke,OlaOttestad IL18:35:15
43Raknerud,Torstein HoltenHamar Skiklubb18:35:30
44Opsahl,Syver SkauVang skiløperforening18:35:30
Startliste J7
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
53Thurmann-Nielsen,EllinorHamar Skiklubb18:36:45
54Bergsodden,ErleHamar Skiklubb18:36:45
Startliste G8
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
63Bjørke,JonasOttestad IL18:38:00
64Almlid,Erling W.Hamar Skiklubb18:38:00
65Reistad,BørgeVang skiløperforening18:38:15
66Walberg-Olstad,AugustHamar Skiklubb18:38:15
67Jevanord,Haakon AkselHamar SK18:38:30
68Laforce,VetleHamar Skiklubb18:38:30
69Norderhaug,Ole JohanVang skiløperforening18:38:45
70Holmen-Storslett,NilsHamar Skiklubb18:38:45
71Tollersrud,OlaVang skiløperforening18:39:00
72Huuse-Røneid,SondreHamar Skiklubb18:39:00
Startliste J8
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
82Grimsrud,AnineNOTEAM18:40:15
83Fjøsne,AnnaVang skiløperforening/ Vang ski18:40:30
84Bakkestuen Brenna,AgnesNOTEAM18:40:30
85Nylund,MatildeVang skiløperforening18:40:45
86Slagsvold,Ellinor SveenHamar Skiklubb18:40:45
87Otnes,MartineVang skiløperforening18:41:00
88Slotterøy,IngvildVang skiløperforening18:41:00
89Skjeset,Julie GjessingVang skiløperforening18:41:15
90Thorsteinsen,HeddaVang skiløperforening18:41:15
Startliste G9
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
99Urset,KristianVang skiløperforening18:42:30
100Klock,EvenHamar Skiklubb18:42:30
101Tollersrud,LudvigVang skiløperforening18:42:45
102Jordheim,Eskil MalmoOttestad IL18:42:45
103Fosserud,TrymVang skiløperforening18:43:00
104Edvardsen,Noa SOttestad IL18:43:00
105Klock,Even SterudHamar Skiklubb18:43:15
106Horten,Edin BjørsethVang skiløperforening18:43:15
107Bjørnstad,Ole MartinusHamar18:43:30
108Malonæs-Skjæret,SondreOttestad IL18:43:30
109Norderhaug,Trym HaaveHamar Skiklubb18:43:45
110Bjerke,Jakob AarskogOttestad IL18:43:45
Startliste J9
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
119Libak-Feiring,EliseVang skiløperforening18:45:00
120Linholt,TheaHamar Skiklubb18:45:00
121Ekren,Gwen AuroraOttestad IL18:45:15
122Stenberg,MariVang skiløperforening18:45:15
Startliste G10
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
131Edelsteen,VetleVang skiløperforening18:46:30
132Laforcehalden,EirikHamar Skiklubb18:46:30
133Dåsnes,SivertVang skiløperforening18:46:45
134Thurmann-Nielsen,ØysteinHamar Skiklubb18:46:45
135Dobloug,Ole JørgenVang skiløperforening18:47:00
136Raknerud,Lars HoltenHamar Skiklubb18:47:00
137Slotterøy,IsakVang skiløperforening18:47:15
138Bergsodden,JohannesHamar Skiklubb18:47:15
139Mykleset,NiklasVang skiløperforening18:47:30
140Orskaug,KittilHamar Skiklubb18:47:30
Startliste J10
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
149Ingvoldstad,Amalie GunstadVang skiløperforening18:48:45
150Rud,Maren BlekenVang skiløperforening18:48:45
Startliste G12
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
158Bjørke,TrymOttestad IL18:49:45
159Kolloen,EmilRingsaker IF18:50:004075222
160Horten,Liam BjørsethVang skiløperforening18:50:00
161Jensrud,Henrik SebastianHamar Skiklubb18:50:153988573
162Ålhus,PederOttestad IL18:50:15
163Thurmann-Nielsen,AmundHamar Skiklubb18:50:30
164Thorsteinsen,Trond EdvardVang skiløperforening18:50:30
165R Kjendlie,LudvikHamar Skiklubb18:50:45
166Laforce,SondreNOTEAM18:50:45
Startliste J12
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
174Wiken,EllaVang skiløperforening18:51:45
175Stenseth,AdelinOttestad IL18:52:00
176Åstrøm,Ella MartineOttestad sko18:52:00
177Hegrum,AstriNOTEAM18:52:15
178Hanstad,Karoline BuerOttestad IL18:52:15
Startliste G11
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
187Opsahl,Mikkel SkauVang skiløperforening18:53:304080750
188Jørstad,Erik HaugHamar Skiklubb18:53:30
189Vestrum,MagnusVang skiløperforening18:53:45
190Buer,Jørgen BolstadVang skiløperforening18:53:45
191Norderhaug,Emil HaaveHamar Skiklubb18:54:004083200
192Engebakken,MikkelVang skiløperforening18:54:00
193Hatlemark,Håkon SørlieOttestad IL18:54:15
194Ingvoldstad,ErikVang skiløperforening18:54:15
195Alm-Kristiansen,SindreVang skiløperforening18:54:30
196Glomseth,Jarle WeiumVang skiløperforening18:54:30
Startliste J11
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
203Holmen-Storslett,NoraHamar Skiklubb18:55:30
204Jevanord,Ingrid SofieHamar SK18:55:30
205Huuse,Lotta IhrstadHamar Skiklubb18:55:45
206Jørstad,Nora HaugHamar Skiklubb18:55:45
Startliste G14
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
213Galgum,BastianVang skiløperforening18:56:45
214Dahl,Sander BjaanesHamar Skiklubb18:56:45
215Dåsnes,OlaVang skiløperforening18:57:003802204
216Lillejordet,Jonas LidahlVang skiløperforening18:57:003812161
217Kvarstad,HenrikHamar Skiklubb18:57:153828944
218Opsahl,Mathias SkauVang skiløperforening18:57:154082822
Startliste G13
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
226Reistad,NoreVang skiløperforening18:58:15
227Brenden,AlbertHamar Skiklubb18:58:303667359
228Blom-Hagen,OdinVang skiløperforening18:58:303913191
229Bøhleng,Sturla DahlHamar Skiklubb18:58:453908878
230Finstad,Håkon HaugenVang skiløperforening18:58:45
231Torseter,HenrikHamar Skiklubb18:59:00
232Bull Aakrann,AleksanderVang skiløperforening18:59:00
Startliste J14
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
240Jensrud,Tuva OthilieHamar Skiklubb19:00:003911070
241Kleven,MartineOttestad IL19:00:15
242Bjørnstad,EmmaHamar Skiklubb19:00:15
243Dobloug,Sina MarieVang skiløperforening19:00:30
244Linholt,EmmaHamar Skiklubb19:00:30
Startliste J13
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
252Skramstad,Eli AnneVang skiløperforening19:01:304057618
253Jørstad,Elise HaugHamar Skiklubb19:01:45
254Ingvoldstad,OlineVang skiløperforening19:01:45
255Longva,Signe EideOttestad IL19:02:00
256Mykleset,TuvaVang skiløperforening19:02:00
257Libak-Feiring,MarteVang skiløperforening19:02:15
258Bjerke,Kaja AarskogOttestad IL19:02:153716867
259Rud,Mina BlekenVang skiløperforening19:02:30
260Fure,Karen BørresenHamar Skiklubb19:02:30
Startliste Trim
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
271Ingvoldstad,Anne KVang skiløperforening19:04:00
272Norderhaug,PålHamar Skiklubb19:04:00
273Bårdseth,KnutNOTEAM19:04:15
274Gjessing,IngvildVang skiløperforening19:04:15
275Raknerud,MartinHamar Skiklubb19:04:30
276Opsahl,Even GVang skiløperforening19:04:30
Startliste G16
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
284Lindberget,JohannesVang skiløperforening19:05:303640299
285Krogh,VegardOttestad IL19:05:453632916
286Blom-Hagen,IverVang skiløperforening19:05:453912847
287Fjermedal,HenrikHamar Skiklubb19:06:003966678
288Bårdseth,SimenVang skiløperforening19:06:003635778
289Fure,AndersHamar Skiklubb19:06:153926862
290Dobloug,Jens HaraldVang skiløperforening19:06:15
291Liahagen,HermanOttestad IL19:06:304026282
292Stramrud,MartinHamar Skiklubb19:06:304028676
Startliste G15
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
301Fosserud,StormVang skiløperforening19:07:45
302Flagstad,TorjusVang skiløperforening19:07:45
303Skåret,MathiasHamar Skiklubb19:08:00
304Finstaz,Sivert HaugenVang skiløperforening19:08:00
305Kolloen,PetterRingsaker IF19:08:15
306Hermansen,AndreasVang skiløperforening19:08:153803541
Startliste M19-20
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
320Rustad,SigurdVang skiløperforening19:10:003642212
Startliste MS
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
328Baksjøberger,SanderVang skiløperforening19:11:00
329Almlid,EspenHamar Skiklubb19:11:15
330Nordli,Simen EngebretsenVang skiløperforening19:11:15
331Jevanord,Lars ErikHamar Skiklubb19:11:30
332KVERNEVIK,Thor EmilVang skiløperforening19:11:30
Startliste K17
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
342Thorsteinsen,AlbertineVang skiløperforening19:12:453633815
Startliste J16
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
357Longva,Live EideOttestad IL19:14:453634375
358Bårdseng,EllinorVang skiløperforening19:14:453638160
359Hult,IdaOttestad IL19:15:003635810
360Dåsnes,EmmaVang skiløperforening19:15:003658101
Startliste J15
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
367Syversen,MajaHamar Skiklubb19:16:00
368Ranestad,Mari OvidiaHamar Skiklubb19:16:003723624

Relaterte innlegg

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Call to action

Vil du være funksjonær under NM på Gåsbu?

Velkommen til NM del 1 på Gåsbu langrennsenter 15.-19. januar 2025!  Vi er stolt arrangør av NM del 1 på Gåsbu, og vi ser fram til å arrangere et viktig NM-arrangement, som for enkelte utøvere kan være uttaksrenn før VM…...

Anna Bårdseng

Vil du bli med og gjøre Gåsbu klar til NM på ski?

I januar 2025 blir det liv og røre på Gåsbu! Da skal vi nemlig arrangere NM på ski!Vi er godt i gang med planleggingen og håper mange har lyst å bli med og bidra til at dette blir en folkefest og…...

Anna Bårdseng