Idrettsglede for alle
Langrenn
Kjetil Alm-Kristiansen
|
25. februar 2020

Startliste klubbrenn 5

Sponset av:
BDO logo

Klubbrenn5

Vang.

26.02.20

Startliste per klasse

Startliste FH Stående
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
8Slette,Fredrik KjølleHamar Skiklubb18:31:00
Startliste G0-6
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
17Skjeset,Håkon GjessingVang skiløperforening18:32:15
18Ekren,Fredrik AleksanderOttestad IL18:32:15
19Fosserud,OdinVang skiløperforening18:32:30
20Buer,Sivert BolstadVang skiløperforening18:32:30
Startliste J0-6
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
29Holmen-Storslett,PiaHamar Skiklubb18:33:45
30Stenberg,EstherVang skiløperforening18:33:45
31Bergsodden,SunnivaHamar Skiklubb18:34:00
32Røsten,Hermine DahlenOttestad IL18:34:00
33Urset,GunhildVang skiløperforening18:34:15
34Norderhaug,Ylva HaaveHamar Skiklubb18:34:15
35Tollersrud,SigneVang skiløperforening18:34:30
36Jevanord,Karen MarieHamar Skiklubb18:34:30
Startliste G7
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
45Fjeldstad,Alexander HembHamar Skiklubb18:35:45
46Opsahl,Syver SVang skiløperforening18:35:45
47Bjørke,OlaOttestad IL18:36:00
48Raknerud,Torstein HoltenHamar Skiklubb18:36:00
Startliste J7
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
57Urset,KarenVang skiløperforening18:37:15
58Bergsodden,ErleHamar Skiklubb18:37:15
Startliste G8
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
67Sveumnessmo,EirikHamar Skiklubb18:38:30
68Bjørke,JonasOttestad IL18:38:30
69Holmen-Storslett,NilsHamar Skiklubb18:38:45
70Tollersrud,OlaVang skiløperforening18:38:45
71Jevanord,Haakon AkselHamar Skiklubb18:39:00
72Laforce,Vetle BrorHammerfest Skiklubb/ Hamar skiklubb18:39:00
73Røe,HåkonVang18:39:15
74Lillejordet,JakobStange Sp.Kl.18:39:15
Startliste J8
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
84Skjeset,Julie GjessingVang skiløperforening18:40:30
85Alhaug,EirHamar Skiklubb18:40:45
86Thorsteinsen,HeddaVang skiløperforening18:40:45
87Fjøsne,AnnaVang skiløperforening18:41:00
88Otnes,MartineVang skiløperforening18:41:00
Startliste G9
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
96Norderhaug,Trym HaaveHamar Skiklubb18:42:00
97Urset,KristianVang skiløperforening18:42:15
98Bjerke,Jakob AarskogOttestad IL18:42:15
99Fosserud,TrymVang skiløperforening18:42:30
100Horten,Edin BjørsethVang skiløperforening18:42:30
101Røsten,Theodor DahlenOttestad IL18:42:45
102Tollersrud,LudvigVang skiløperforening18:42:45
Startliste J9
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
110Libak-Feiring,EliseVang skiløperforening18:43:45
111Ekren,Gwen AuroraOttestad IL18:44:00
112Stenberg,MariVang skiløperforening18:44:00
Startliste G10
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
121Raknerud,Lars HoltenHamar Skiklubb18:45:15
122Dobloug,Ole JørgenVang skiløperforening18:45:15
123Slette,Simon KjølleHamar Skiklubb18:45:30
124Laforce,EirikHamar Skiklubb18:45:30
125Mykleset,NiklasVang skiløperforening18:45:45
126Bergsodden,JohannesHamar Skiklubb18:45:45
Startliste J10
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
135Rud,Maren BlekenVang skiløperforening18:47:00
136Røe,SigneVang18:47:00
Startliste G12
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
145Klingen,Emil StabekkStrandbygda IL18:48:154081618
146Thorsteinsen,Trond EdvardVang skiløperforening18:48:15
147Ålhus,PederOttestad IL18:48:30
148Johansen,EinarStrandbygda Ski18:48:30
149Horten,Liam BjørsethVang skiløperforening18:48:45
150Hagen Myhrer,LudvikStrandbygda IL18:48:45
151Kolloen,EmilRingsaker IF18:49:004075222
152Laforce,SondreHamar Skiklubb18:49:00
153Thorsteinsen,OliverVang skiløperforening18:49:15
154Lindbakken,HenrikStrandbygda IL18:49:15
155Bjørke,TrymOttestad IL18:49:30
156Hagen,PederStrandbygda IL18:49:303933033
Startliste J12
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
166Wiken,EllaVang skiløperforening18:50:45
167Hegrum,AstriOttestad IL18:51:00
168Aurmo,RagnaLom il ski18:51:00
169Åstrøm,Ella MartineOttestad IL18:51:15
170Hanstad,Karoline BuerOttestad IL18:51:15
171Alme,Hedda FaraasenStrandbygda IL18:51:303996360
172Stenseth,AdelinOttestad IL18:51:30
Startliste G11
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
182Alm-Kristiansen,SindreVang skiløperforening18:52:45
183Norderhaug,Emil HaaveHamar Skiklubb18:53:00
184Lillejordet,PederStange Sp.Kl.18:53:00
185Glomseth,Jarle WeiumVang skiløperforening18:53:15
186Alhaug,AskHamar Skiklubb18:53:15
187Hatlemark,Håkon SørlieOttestad IL/ Ottestadski18:53:30
188Ingvoldstad,ErikVang skiløperforening18:53:30
189Jørstad,Erik HaugHamar Skiklubb18:53:45
190Opsahl,Mikkel SVang skiløperforening18:53:45
191Kjærnes,VemundHamar Skiklubb18:54:004078663
192Buer,Jørgen BolstadVang skiløperforening18:54:00
Startliste J11
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
201Jørstad,Nora HaugHamar Skiklubb18:55:15
202Jevanord,Ingrid SofieHamar Skiklubb18:55:15
203Holmen-Storslett,NoraHamar Skiklubb18:55:30
204Huuse,Lotta IhrstadHamar Skiklubb18:55:30
Startliste G14
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
213Lillejordet,Jonas LidahlVang skiløperforening18:56:453812161
214Dahl,Sander BjaanesHamar Skiklubb18:56:45
215Galgum,Bastian KVang skiløperforening18:57:00
216Kvarstad,HenrikHamar Skiklubb18:57:003828944
217Dåsnes,OlaVang skiløperforening18:57:153802204
218Opsahl,Mathias SVang skiløperforening18:57:15
Startliste G13
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
226Blom-Hagen,OdinVang skiløperforening18:58:153913191
227Stramrud,ErikHamar Skiklubb18:58:304027256
228Bull Aakrann,Aleksander VassendenVang skiløperforening18:58:30
229Bøhleng,SturlaHamar Skiklubb18:58:45
230Finstad,Håkon HaugenVang skiløperforening18:58:45
Startliste J14
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
238Berget,Johanne GyltheVang skiløperforening18:59:453820396
239Kleven,MartineOttestad IL19:00:00
240Dobloug,Sina MarieVang skiløperforening19:00:00
Startliste J13
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
249Jørstad,Elise HaugHamar Skiklubb19:01:15
250Skramstad,Eli AnneVang skiløperforening19:01:154057618
251Longva,Signe EideOttestad IL19:01:30
252Libak-Feiring,MarteVang skiløperforening19:01:304108106
253Syversen,Kristin NarumHamar Skiklubb19:01:45
254Ingvoldstad,OlineVang skiløperforening19:01:45
255Bjerke,Kaja AarskogOttestad IL19:02:003716867
256Mykleset,TuvaVang skiløperforening19:02:00
257Fure,KarenHamar Skiklubb19:02:15
258Hermansen,ChristianeVang skiløperforening19:02:153824307
Startliste G16
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
266Lindberget,JohannesVang skiløperforening19:03:153640299
267Fure,AndersHamar Skiklubb19:03:30
268Blom-Hagen,IverVang skiløperforening19:03:303912847
269Krogh,VegardOttestad IL19:03:453632916
270Dobloug,Jens HaraldVang skiløperforening19:03:45
271Fjermedal,HenrikHamar Skiklubb19:04:003966678
272Bårdseth,SimenVang skiløperforening19:04:003635778
Startliste Trim
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
283Kjærnes,KjetilHamar Skiklubb19:05:30
284Bårdseth,KnutVang skiløperforening19:05:30
285Raknerud,Hans MartinHamar Skiklubb19:05:45
286Skjeset,AndersVang skiløperforening19:05:45
Startliste G15
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
295Hermansen,AndreasVang skiløperforening19:07:003803541
296Skåret,MathiasHamar Skiklubb19:07:00
297Finstad,Sivert HaugenVang skiløperforening19:07:154028742
298Kolloen,PetterRingsaker IF19:07:15
Startliste M18
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
304Andersen,ErlendÅslia Skilag19:08:004073797
Startliste M17
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
310Berget,Nikolai GyltheVang skiløperforening19:08:453635067
311Aurmo,OlaHamar Skiklubb19:09:004081147
312Baksjøberget,LudvigVang skiløperforening19:09:004073185
Startliste M19-20
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
318Rustad,SigurdVang skiløperforening19:09:453642212
319Aurmo,ReidarHamar Skiklubb19:10:003993045
320Frøisland,EskilVang skiløperforening19:10:004004586
Startliste MS
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
328Lie,HenningVang skiløperforening19:11:00
329Jevanord,Lars ErikHamar Skiklubb19:11:15
330KVERNEVIK,Thor EmilVang skiløperforening19:11:15
331Røsten,RobertFolldal IF/ Atea19:11:30
332Kleven,ErikOttestad IL19:11:30
333NORDLI,Simen EngebretsenVang skiløperforening19:11:453019452
334Olsen,TommyOttestad IL19:11:453661352
Startliste K17
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
344Martinsen,Jenny VeidahlVang skiløperforening19:13:003632403
345Bergersen,Emma BangstadHamar Skiklubb19:13:154107629
346Galgum,Nina Cornelia KVang skiløperforening19:13:153632767
347Thorsteinsen,AlbertineVang skiløperforening19:13:303633815
348Flagstad,TirilVang19:13:303367409
Startliste KS
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
354Svenkerud,Marit KristineVang skiløperforening19:14:15
Startliste K19-20
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
360Longva,Ada EideOttestad IL19:15:003635364
361Hult,EmmaOttestad19:15:153635992
362Bårdseng,AnnaVang skiløperforening19:15:153638616
Startliste J16
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
370Dåsnes,EmmaVang skiløperforening19:16:154080685
371Hult,IdaOttestad19:16:303635810
372Longva,Live EideOttestad IL19:16:303634375

Relaterte innlegg

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Call to action

Vil du være funksjonær under NM på Gåsbu?

Velkommen til NM del 1 på Gåsbu langrennsenter 15.-19. januar 2025!  Vi er stolt arrangør av NM del 1 på Gåsbu, og vi ser fram til å arrangere et viktig NM-arrangement, som for enkelte utøvere kan være uttaksrenn før VM…...

Anna Bårdseng

Vil du bli med og gjøre Gåsbu klar til NM på ski?

I januar 2025 blir det liv og røre på Gåsbu! Da skal vi nemlig arrangere NM på ski!Vi er godt i gang med planleggingen og håper mange har lyst å bli med og bidra til at dette blir en folkefest og…...

Anna Bårdseng