Idrettsglede for alle
Langrenn
Kjetil Alm-Kristiansen
|
3. mars 2020

Startliste klubbrenn 6, klubbmesterskap VSF

Sponset av:
Dekklåven logo

Klubbrenn 6

Vang.

04.03.20

Startliste per klasse

Startliste FH Stående
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
6Slette,Fredrik KjølleHamar Skiklubb18:30:45
Startliste G0-6
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
16Huuse-Røneid,AndreasHamar Skiklubb18:32:00
17Buer,Sivert BolstadVang skiløperforening18:32:15
18Huuse,Jakob IhrstadNOTEAM18:32:15
19Almlid,EdvardHamar Skiklubb18:32:30
20Ekren,Fredrik AleksanderOttestad IL18:32:30
21Fosserud,OdinVang skiløperforening18:32:45
22Almlid,JakobHamar Skiklubb18:32:45
Startliste J0-6
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
31Holmen-Storslett,PiaHamar Skiklubb18:34:00
32Stenberg,EstherVang skiløperforening18:34:00
33Norderhaug,Ylva HaaveHamar Skiklubb18:34:15
34Bergsodden,SunnivaHamar Skiklubb18:34:15
35Røsten,Hermine DahlenOttestad IL18:34:30
36Jevanord,Karen MarieHamar Skiklubb18:34:30
Startliste G7
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
45Opsahl,Syver SkauVang skiløperforening18:35:45
46Bjørke,OlaOttestad IL18:35:45
47Engebakken,MatsVang skiløperforening18:36:00
48Opsahl,JonasHamar Skiklubb18:36:00
Startliste J7
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
58Urset,KarenVang skiløperforening18:37:15
59Carlson,Sigrid BolstadVang skiløperforening18:37:30
60Bergsodden,ErleHamar Skiklubb18:37:30
Startliste G8
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
69Jevanord,Haakon AkselHamar Skiklubb18:38:45
70Kleven,JohnVang skiløperforening18:38:45
71Almlid,ErlingHamar Skiklubb18:39:00
72Bjørke,JonasOttestad IL18:39:00
73Laforce,Vetle BrorHamar Skiklubb18:39:15
74Huuse-Røneid,SondreHamar Skiklubb18:39:15
75Lindbakken,HalvorStrandbygda IL18:39:30
76Holmen-Storslett,NilsHamar Skiklubb18:39:30
Startliste J8
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
84Fjøsne,AnnaVang skiløperforening18:40:30
85Thorsteinsen,HeddaVang skiløperforening18:40:45
86Alhaug,EirHamar Skiklubb18:40:45
87Nylund,MatildeVang skiløperforening18:41:00
88Otnes,MartineVang skiløperforening18:41:00
Startliste G9
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
96Urset,KristianVang skiløperforening18:42:00
97Røsten,Theodor DahlenOttestad IL18:42:15
98Bjørnstad,Ole MartinusHamar18:42:15
99Fosserud,TrymVang skiløperforening18:42:30
100Malonæs-Skjæret,SondreOttestad IL/ Ottestad IL Ski18:42:30
Startliste J9
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
109Libak-Feiring,EliseVang skiløperforening18:43:45
110Linholt,TheaHamar Skiklubb18:43:45
111Stenberg,MariVang skiløperforening18:44:00
112Ekren,Gwen AuroraOttestad IL18:44:00
Startliste G10
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
120Laforcehalden,EirikHamar Skiklubb18:45:00
121Mykleset,NiklasVang skiløperforening18:45:15
122Bergsodden,JohannesHamar Skiklubb18:45:15
123Dåsnes,SivertVang skiløperforening18:45:30
124Slette,Simon KjølleHamar Skiklubb18:45:30
125Dobloug,Ole JørgenVang skiløperforening18:45:45
126Opsahl,MarkusHamar Skiklubb18:45:45
Startliste J10
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
135Ingvoldstad,Amalie GunstadVang skiløperforening18:47:00
136Rud,Maren BlekenVang skiløperforening18:47:00
Startliste G12
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
145Skaret,Mats ElverumStrandbygda IL18:48:15
146Jensrud,Henrik SebastianHamar Skiklubb18:48:153988573
147Bjørke,TrymOttestad IL18:48:30
148Thorsteinsen,Trond EdvardVang skiløperforening18:48:30
149Laforce,SondreHamar Skiklubb/ Hamar idrettslag18:48:45
150Ålhus,PederOttestad IL18:48:45
151Lindbakken,HenrikStrandbygda IL18:49:00
152Johansen,EinarStrandbygda Ski18:49:00
153Hagen,PederStrandbygda IL18:49:153933033
154Klingen,Emil StabekkStrandbygda18:49:154081618
Startliste J12
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
162Hegrum,AstriOttestad IL18:50:15
163Åstrøm,Ella MartineOttestad18:50:30
164Alme,Hedda FaraasenStrandbygda IL18:50:303996360
165Stenseth,AdelinOttestad IL18:50:45
166Hanstad,Karoline BuerOttestad IL18:50:45
Startliste G11
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
174Alm-Kristiansen,SindreVang skiløperforening18:51:45
175Norderhaug,Emil HaaveHamar Skiklubb18:52:00
176Ingvoldstad,ErikVang skiløperforening18:52:00
177Kjærnes,VemundHamar Skiklubb18:52:154078663
178Glomseth,Jarle WeiumVang skiløperforening18:52:15
179Alhaug,AskHamar Skiklubb18:52:30
180Engebakken,MikkelVang skiløperforening18:52:30
181Hatlemark,Håkon SørlieOttestad IL/ Ottestadski18:52:45
182Opsahl,Mikkel SkauVang skiløperforening18:52:45
183Jørstad,Erik HaugHamar Skiklubb18:53:00
184Buer,Jørgen BolstadVang skiløperforening18:53:00
Startliste J11
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
193Jørstad,Nora HaugHamar Skiklubb18:54:15
194Holmen-Storslett,NoraHamar Skiklubb18:54:15
195Jevanord,Ingrid SofieHamar Skiklubb18:54:30
196Huuse,Lotta IhrstadHamar Skiklubb18:54:30
Startliste G14
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
205Galgum,Bastian KVang skiløperforening18:55:45
206Kvarstad,HenrikHamar Skiklubb18:55:453828944
207Dåsnes,OlaVang skiløperforening18:56:003802204
208Lillejordet,Jonas LidahlVang skiløperforening18:56:003812161
209Dahl,Sander BjaanesHamar Skiklubb18:56:15
210Opsahl,Mathias SkauVang skiløperforening18:56:154082822
Startliste G13
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
218Blom-Hagen,OdinVang skiløperforening18:57:153913191
219Stramrud,ErikHamar Skiklubb18:57:304027256
220Bull Aakrann,Aleksander VassendenVang skiløperforening18:57:30
221Bøhleng,Sturla DahlHamar Skiklubb18:57:453908878
222Finstad,Håkon HaugenVang skiløperforening18:57:45
Startliste J14
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
231Kleven,MartineOttestad IL18:59:00
232Linholt,EmmaHamar Skiklubb18:59:00
233Berget,Johanne GyltheVang skiløperforening18:59:153820396
234Jensrud,Tuva OthilieHamar Skiklubb18:59:153911070
235Dobloug,Sina MarieVang skiløperforening18:59:30
236Bjørnstad,EmmaHamar Skiklubb18:59:304108676
Startliste J13
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
244Ingvoldstad,OlineVang skiløperforening19:00:30
245Longva,Signe EideOttestad IL19:00:45
246Rud,Mina BlekenVang skiløperforening19:00:45
247Fure,Karen B.Hamar Skiklubb19:01:00
248Libak-Feiring,MarteVang skiløperforening19:01:00
249Syversen,Kristin NarumHamar Skiklubb19:01:15
250Hermansen,ChristianeVang skiløperforening19:01:153824307
251Jørstad,Elise HaugHamar Skiklubb19:01:30
252Mykleset,TuvaVang skiløperforening19:01:30
253Malonæs-Skjæret,CharlotteOttestad IL/ Ottestad IL Ski19:01:454095493
254Skramstad,Eli AnneVang skiløperforening19:01:454057618
Startliste G16
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
262Blom-Hage,IverVang skiløperforening19:02:45
263Krogh,VegardOttestad IL19:03:00
264Stramrud,MartinHamar Skiklubb19:03:004028676
265Bårdseth,SimenVang skiløperforening/ Vang skiløper forening19:03:153635778
266Fure,AndersHamar Skiklubb19:03:153926862
267Dobloug,Jens HaraldVang skiløperforening19:03:30
268Fjermedal,HenrikHamar Skiklubb19:03:303966678
269Lindberget,JohannesVang skiløperforening19:03:453640299
270Kvarstad,JørgenHamar Skiklubb19:03:453634300
Startliste Trim
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
280Libak,Line MereteVang skiløperforening19:05:00
281Norderhaug,PålHamar Skiklubb19:05:15
282Bårdseth,KnutVang skiløperforening/ Vang skiløper forening19:05:15
Startliste G15
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
290Hermansen,AndreasVang skiløperforening19:06:153803541
291Finstad,Sivert HaugenVang skiløperforening19:06:304028742
292Dørum,Adrian RogstadVang skiløperforening19:06:30
Startliste M17
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
303Berget,Nikolai GyltheVang skiløperforening19:08:003635067
304Baksjøberget,LudvigVang skiløperforening19:08:004073185
Startliste M19-20
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
311Rustad,SigurdVang skiløperforening19:09:003642212
312Lindaas,EvenStrandbygda IL/ Strandbyga IL19:09:003651452
313Frøisland,EskilVang skiløperforening19:09:154004586
314Kvarstad,KristofferHamar Skiklubb19:09:153615945
Startliste MS
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
321Almlid,EspenHamar Skiklubb19:10:15
322Kleven,ErikOttestad IL19:10:15
323KVERNEVIK,Thor EmilVang skiløperforening19:10:30
324Kjærnes,KjetilHamar Skiklubb19:10:30
325Langnes,EspenVang skiløperforening19:10:45
326Nordli,SimenVang19:10:45
327Syversen,ErikHamar Skiklubb19:11:00
328Lie,HenningVang skiløperforening19:11:00
Startliste K17
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
338Østvold,Marthe SkoglundVang skiløperforening19:12:153731130
339Galgum,Nina Cornelia KNOTEAM19:12:303632767
340Lillejordet,Dina LidahlVang skiløperforening19:12:303659729
341Kjærnes,AneHamar Skiklubb19:12:453635133
342Østvold,Mathilde SkoglundVang skiløperforening19:12:453665619
Startliste KS
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
349KARSET,Marthe Kristine HafsahlVang skiløperforening19:13:453013331
350Svenkerud,Marit KristineVang skiløperforening19:13:45
Startliste J16
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
361Dåsnes,EmmaVang skiløperforening19:15:154080685
362Longva,Live EideOttestad IL19:15:153634375
363Hult,IdaOttestad19:15:303635810
364Bårdseng,EllinorVang skiløperforening19:15:303638160
Startliste J15
Startnr NavnKlubb                 TidBrikkeLisens
372Ranestad,Mari OvidiaHamar Skiklubb19:16:303723624

Kjetil Alm-Kristiansen

Relaterte innlegg

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Call to action

BDO-mila – byløpet som passer alle!

Vår sponsor BDO arrangerer BDO-mila tirsdag 30. april i Strandgateparken! BDO-mila er et sosialt lavterskelløp som BDO arrangerer sammen med Ottestad Sykkel ILog Redd Barna. Alle kan delta! Gratis påmelding og t-skjorte til alle. BDO-Mila 2024 på Hamar har 5…...

Anna Bårdseng

Sesongavslutning 21. april

Søndag 21.april kl 17.00 blir det avslutning på Høyvang. Det vil bli utdeling av premier til alle som har deltatt på klubbrenn og til alle som har deltatt på trening denne sesongen. Serveres gratis pizza, brus og is til både…...

Anna Bårdseng

Skileik sesongen er over!

Årets skileik på Gåsbu har vært en suksess for alle de ivrige skiløperne som har deltatt! I går var det avslutning med pølser og gullmedalje til alle barna. Tusen takk til alle instruktører som har laget mange morsomme aktiviteter mange…...

Anna Bårdseng