Idrettsglede for alle
Langrenn
Anna Bårdseng
|
3. februar 2021

Startlister klubbrenn 4. februar

Sponset av:
Sparebank 1 Østlandet logo

Her er startlister for torsdagens renn

Startliste G12
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
6Kjærnes,VemundHamar Skiklubb18:31:304078663
7Engebakken,MikkelVang Skiløperforening18:31:45
8Norderhaug,Emil HaaveHamar Skiklubb18:32:00
9Alm-Kristiansen,SindreVang Skiløperforening18:32:15
10Alhaug,AskHamar Skiklubb18:32:30
11Hatlemark,Håkon SørlieOttestad18:32:45
12Buer,Jørgen BolstadVang Skiløperforening18:33:00
13Jørstad,Erik HaugHamar Skiklubb18:33:15
14Glomseth,Jarle WeiumVang Skiløperforening18:33:30
Startliste J12
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
20Huuse,Lotta IhrstadHamar Skiklubb18:35:00
21Jørstad,Nora HaugHamar Skiklubb18:35:15
22Jevanord,Ingrid Sofie JevanordHamar Skiklubb18:35:30
23Holmen-Storslett,NoraHamar Skiklubb18:35:45
Startliste G11
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
29Dobloug,Ole JørgenVang Skiløperforening18:37:15
30Laforcehalden,EirikHamar Skiklubb18:37:30
31Simensen,Bjørn RønningOttestad IL18:37:45
32Bergsodden,JohannesHamar Skiklubb18:38:00
33Mykleset,NiklasVang Skiløperforening18:38:15
34Opsahl,MarkusHamar Skiklubb18:38:30
35Dåsnes,SivertVang Skiløperforening18:38:45
36Raknerud,Lars HoltenHamar Skiklubb18:39:00
Startliste J11
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
42Rud,Maren BlekenVang Skiløperforening18:40:30
Startliste G14
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
48Stramrud,ErikHamar Skiklubb18:42:004027256
49Bøhleng,Sturla DahlHamar Skiklubb18:42:153908878
Startliste J14
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
55Ingvoldstad,OlineVang Skiløperforening18:43:45
56Kjærnes,SynneHamar Skiklubb18:44:00
57Skramstad,Eli AnneVang Skiløperforening18:44:154057618
58Jørstad,Elise HaugHamar Skiklubb18:44:30
59Longva,Signe EideOttestad IL18:44:45
60Fure,KarenHamar Skiklubb18:45:00
61Libak-Feiring,MarteVang Skiløperforening18:45:154108106
62Rud,Mina BlekenVang Skiløperforening18:45:30
63Bjerke,Kaja AarskogOttestad IL18:45:453716867
64Hermansen,ChristianeNOTEAM18:46:003824307
Startliste G13
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
70Kolloen,EmilHamar Skiklubb18:47:304075222
71Bjørke,TrymOttestad IL18:47:45
72Horten,Liam BjørsethVang Skiløperforening18:48:00
73Ålhus,PederOttestad IL18:48:15
74Jensrud,Henrik SebastianHamar Skiklubb18:48:303988573
Startliste J13
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
80Åstrøm,EllaOttestad18:50:00
81Stenseth,AdelinOttestad IL18:50:15
Startliste G16
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
87Flagstad,TorjusVangskiløperforening18:51:45
Startliste G 16 – 7,5 km
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
93Hermansen,AndreasVang Skiløperforening18:53:153803541
94Fjeldstad,JonathanHamar Skiklubb18:53:30
95Finstad,Sivert HaugenVang slf18:53:454028742
96Kolloen,PetterVang Skiløperforening18:54:00
97Skåret,MathiasHamar Skiklubb18:54:15
Startliste J16
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
103Syversen,MajaHamar Skiklubb18:55:45
104Ranestad,Mari OvidiaHamar Skiklubb18:56:003723624
Startliste G15
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
110Opsahl,Mathias SkauVang Skiløperforening/ Vsf18:57:304082822
111Dahl,Sander BjaanesHamar Skiklubb18:57:45
112Galgum,Bastian KVang Skiløperforening18:58:00
113Haugli,SverreHamar Skiklubb18:58:154022950
114Dåsnes,OlaVang Skiløperforening18:58:303802204
115Kvarstad,HenrikHamar Skiklubb18:58:453828944
116Lillejordet,Jonas LidahlVang Skiløperforening18:59:003812161
Startliste J15
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
122Dobloug,Sina MarieVang Skiløperforening19:00:30
123Kleven,MartineOttestad IL19:00:45
124Bjørnstad,EmmaHamar Skiklubb19:01:004108676
125Linholt,EmmaHamar Skiklubb19:01:15
126Berget,Johanne GyltheVang Skiløperforening19:01:303820396
127Jensrud,Tuva OthilieHamar Skiklubb19:01:453911070
Startliste M18
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
148Baksjøberget,LudvigVang Skiløperforening19:07:00
Startliste M17
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
158Krogh,VegardOttestad il Ski19:09:304157434
Startliste K19-20
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
168Bårdseng,AnnaVang Skiløperforening19:12:003638616
Startliste K18
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
174Thorsteinsen,AlbertineVang Skiløperforening19:13:303633815
175Flagstad,TirilVangskiløperforening19:13:453367409
176Galgum,Nina Cornelia KVang Skiløperforening19:14:003632767
Startliste K17
StartnrNavnKlubb                 TidBrikkeLisens
182Bårdseng,EllinorVang Skiløperforening19:15:303638160
183Dåsnes,EmmaVang Skiløperforening19:15:454080685

Anna Bårdseng

Relaterte innlegg

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Call to action

Buss til Birkebeinerrennet

VSF har organisert buss til Birkebeinerrennet 16. mars. Alle er velkomne til å benytte seg av tilbudet. Avvreise Spar Wik kl. 05:30. Bussen står på Rena til sistemann på bussen går til start, eller senest kl. 10:00. Pris Medlem: 200…...

Anna Bårdseng