Idrettsglede for alle
Langrenn
Anna Bårdseng
|
19. januar 2021

Startlister klubbrenn onsdag 0-10 år

Sponset av:
Sparebank 1 Østlandet logo

Startlister klubbrenn for onsdag

Startlister for sesongens første klubbrenn i klassisk.

Klubbrenn 1 – 0-10 år 20.1.21

Vang.

20.01.21

Startliste per klasse

Startliste J0-6
Startnr NavnKlubb                 TidLisens
5Tollersrud,SigneVang Skiløperforening18:31:15
6Wingdahl,Hedda HeggelandHamar Skiklubb18:31:30
7Røsten,Hermine DahlenOttestad IL18:31:45
8Holmen-Storslett,PiaHamar Skiklubb18:32:00
9Kleven,JensVang Skiløperforening18:32:15
10Bergsodden,SunnivaHamar Skiklubb18:32:30
Startliste G0-6
Startnr NavnKlubb                 TidLisens
16Bjørsland,Philip August MidtsveenHamar Skiklubb18:34:00
17Nygården,FelixVang Skiløperforening18:34:15
18Nygården,EliasNOTEAM18:34:30
19Almlid,JakobHamar Skiklubb18:34:45
20Kirkerby-Garstad,EdvinHamar Skiklubb18:35:00
21Bekkevold,AndersVang Skiløperforening18:35:15
22Wingdahl,Henrik HeggelandHamar Skiklubb18:35:30
Startliste G7
Startnr NavnKlubb                 TidLisens
28Almlid,EdvardHamar Skiklubb18:37:00
29Fladsrud,Syver LøbakOttestad IL18:37:15
30Buer,Sivert BolstadVang Skiløperforening18:37:30
31Ekren,Fredrik AleksanderOttestad IL18:37:45
32Bjørsland,Mathias MidtsveenHamar Skiklubb18:38:00
Startliste J7
Startnr NavnKlubb                 TidLisens
38Wingdahl,Hedvig HeggelandHamar Skiklubb18:39:30
39Nygården,AnineVang Skiløperforening18:39:45
40Foss,Ava MosetherNOTEAM18:40:00
41Jevanord,Karen MarieHamar Skiklubb18:40:15
42Stenberg,EstherVang Skiløperforening18:40:30
43Norderhaug,Ylva HaaveHamar Skiklubb18:40:45
44Helgesen,OdaNOTEAM18:41:00
45Klock,Hedda SterudHamar Skiklubb18:41:15
Startliste G8
Startnr NavnKlubb                 TidLisens
51Opsahl,JonasHamar Skiklubb18:42:45
52Fjeldstad,Alexander HembHamar Skiklubb18:43:00
53Raknerud,Torstein HoltenHamar Skiklubb18:43:15
54Barmsnes,MathiasOttestad IL/ Ottestad ski18:43:30
55Kjendlie,Mikkel RustadbakkenHamar Skiklubb18:43:45
Startliste J8
Startnr NavnKlubb                 TidLisens
61Ellefsen,EllaNOTEAM18:45:15
62Bergsodden,ErleHamar Skiklubb18:45:30
63Næss Huserbråten,IsabellVang Skiløperforening18:45:45
64Kirkeby-Garstad,EiraHamar Skiklubb18:46:00
Startliste G10
Startnr NavnKlubb                 TidLisens
68Tollersrud,LudvigVang Skiløperforening18:47:00
69Aalstad,OscarVang Skiløperforening18:47:15
70Kvaale Blæsterdal,LavransNOTEAM18:47:30
71Røsten,Theodor DahlenOttestad IL18:47:45
72Norderhaug,Trym HaaveHamar dkiklubb18:48:00
73Malonæs-Skjæret,SondreOttestad IL18:48:15
74Edvardsen,NoaOttestad IL18:48:30
75Horten,Edin BjørsethVang Skiløperforening18:48:45
76Bjerke,Jakob AarskogOttestad IL18:49:00
77Klock,Even SterudHamar Skiklubb18:49:15
78Jordheim,Eskil MalmoOttestad IL18:49:30
79Flagstad,GustavOttestad IL18:49:45
80Bjørnstad,Ole MartinusHamar18:50:00
81Fladsrud,Sverre LøbakOttestad IL18:50:15
Startliste J10
Startnr NavnKlubb                 TidLisens
87Libak-Feiring,EliseVang Skiløperforening18:51:45
88Ekren,Gwen AuroraOttestad IL18:52:00
89Linholt,TheaHamar Skiklubb18:52:15
90Stenberg,MariVang Skiløperforening18:52:30
Startliste G9
Startnr NavnKlubb                 TidLisens
93Tollersrud,OlaVang Skiløperforening18:53:15
94Aalstad,HelgeVang Skiløperforening18:53:30
95Røe,HåkonVang Skiløperforening18:53:45
96Walberg-Olstad,AugustHamar Skiklubb18:54:00
97Bekkevold,LarsVang Skiløperforening18:54:15
98Röndahl,KonradOttestad IL18:54:30
99Laforce,Vetle BrorHamar Skiklubb18:54:45
100Holmen-Storslett,NilsHamar Skiklubb18:55:00
101Kleven,JohnVang Skiløperforening18:55:15
102Almlid,ErlingHamar Skiklubb18:55:30
103Reistad,BørgeVang Skiløperforening18:55:45
104Olstad,Sigurd BjørgeOttestad IL18:56:00
105Jevanord,Haakon AkselHamar Skiklubb18:56:15
Startliste J9
Startnr NavnKlubb                 TidLisens
,NOTEAM18:30:00
110Solvang,Otilie MeyerVang Skiløperforening18:57:30
111Thorsteinsen,SigridVang Skiløperforening18:57:45
112Bakkestuen Brenna,AgnesVang Skiløperforening18:58:00
113Skjeset,Julie GjessingVang Skiløperforening18:58:15
114Thorsteinsen,HeddaVang Skiløperforening18:58:30

Anna Bårdseng

Relaterte innlegg

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Call to action

Buss til Birkebeinerrennet

VSF har organisert buss til Birkebeinerrennet 16. mars. Alle er velkomne til å benytte seg av tilbudet. Avvreise Spar Wik kl. 05:30. Bussen står på Rena til sistemann på bussen går til start, eller senest kl. 10:00. Pris Medlem: 200…...

Anna Bårdseng